Tėvų, mokinių žiniai!

Tėvų, mokinių žiniai!

Mokyklinės uniformos matavimai vyks

2019 m. gegužės 27 d. (pirmadienį) nuo 14.30 val. choreografijos klasėje (prie aktų salės).

UAB „Savitas stilius“ siūlo įsigyti ir polo marškinėlius su progimnazijos emblema, kurie tiktų šiltu laikotarpiu. Rekomenduojama progimnazijos spalva – tamsiai mėlyna. Marškinėliai yra vaikiški (nuo 4 iki 12 metų atitinka mūsų uniformų dydžius 122-164) moteriški (dydžiai XS-XXL) ir vyriški (dydžiai XS-XXL). Vaikiškų polo marškinėlių kaina 8 eur/vnt (be logotipo). Suaugusių – 9 eur/vnt (be logotipo) Marškinėlių sudėtis 100 % medvilnė. Galima išsiuvinėti progimnazijos emblemą, papildomai tai kainuotų 3 eur.

Mokyklinę uniformą galima užsisakyti ir internetu. 
 

Gavėnios skaitymai

„O kai eidamas pro bažnytėlę pakelsiu akis į dangų, žinosiu – padėjau Tau nešti kryžių.“

Balandžio 17 d. po 4 pamokų mes, teatro studijos „Einu su Kristumi“ nariai, pakvietėme mokytojus į gavėnios renginį „Padėsiu Tau nešti kryžių“.

Skaitėme eiles apie kenčiantį Kristų, tikėdami Jo prisikėlimu, ir iš savo širdelių siuntėme Jam meilę.

Gabija Jonauskytė ir Kornelija Noreikaitė, 5b kl. mokinės

 

velykos2019

 

 

Pirmosios pagalbos suteikimo mokymai

Balandžio 17 d., bendradarbiaujant su su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Telšių skyriumi, buvo suorganizuoti Pirmosios pagalbos suteikimo mokymai 5-8 klasių mokiniams. Praktinius mokymus vedė savanoriai. Jų metu dalyviai įgijo praktinių įgūdžių, galinčių padėti suteikti pirmąją pagalbą šalia esančiam.

„Bendraminčių“ narė Saida Stulpinaitė

 

Grafikos darbų paroda

6b klasės mokinė Emilija Eirošiūtė (mokytoja Ligita Kaziukonė) surengė savo personalinę grafikos darbų parodą. Joje mokinė eksponuoja savo laisvalaikio piešinius, animacinius personažus bei savo sukurtus herojus. Džiaugiamės gražia mintimi, idėjine paroda, motyvacine veikla, kūrybiniu įkvėpimu.

„Bendraminčių“ narė Brigita Sankauskaitė

 

Mokinių savivaldos mokymai

Mūsų progimnazijoje vyko mokinių savivaldos komandos formavimo mokymai. Juos vedė Lietuvos mokseivių sąjungos Telšių rajono mokinių parlamento narė Raminta Vasiliauskaitė. Mokymuose sužinojome, kaip formuoti komandą, ko reikia, kad ji būtų stipri ir ryžtinga. Užsiėmimuose žaidėme įvairius praktinius lavinamuosius žaidimus. Labai džiaugiamės, kad turėjome tokią puikią progą sustiprinti mūsų mokinių savivaldą.

„Bendraminčių“ narė Brigita Sankauskaitė

 

VIBELIFT 2019

Ankstų balandžio 11-os rytą mes, grupė aštuntokų, kartu su 8b klasės auklėtoja J. Šliažiene ir bendruomenės nare S. Jakumiene išvykome į Vilnių, kur mūsų laukė neįtikėtinų įspūdžių kupinas renginys.

Tą dieną mes dalyvavome VIBELIFT-e 2019 – jaunimo festivalyje „Kosminė odisėja“. Renginį jau trečius metus iš eilės „Siemens“ arenoje organizavo SMK (Socialinių mokslų kolegija). Jį šauniai vedė humoristas J. Jankevičius, SMK direktorė G. Skučaitė ir grupės „120“ nariai Dovydas ir Šarūnas.

Jame išgirdome daugelio žymių žmonių motyvacinius pranešimus apie būdus įveikti savo baimes (M. Stonkus), piešimo įtaką ieškant savęs (broliai A. ir R. Gataveckai), visuomeniškumo galią ir vertybes (J. Didžiulis), kaip atskleisti savo talentus (G. Jaunius). Be to, sužinojome, kas yra „mūsų universalusis AŠ“ (Monika Marija), ką daryti, kad galėtume rytais lengvai atsikelti iš lovos (V. Bareikis) ir kt. Beje, V. Bareikio pranešimas mus labiausiai sužavėjo, nes trys priežastys, priverčiančios šokti iš lovos, yra labai paprastos, tik mes dažnai jas pamirštame... Na, o jo atliekama daina „Kambarys ežero dugne“ visą jaunimą (arenoje jaunuolių buvo daugiau kaip 4000) pakėlė iš vietų bei privertė kartu su juo šokti ir dainuoti!

Renginyje tikrai turėjome ką veikti: įdėmiai klausėmės pranešimų, pasidarėme gausybę asmenukių su vedėjais, pranešėjais ir jaunaisiais influenceriais, treniravomės kartu su aktoriais A. Bružu ir K. Glušajevu, atlikome jaunimo himną ir šėlome diskotekoje, kurios žvaigždė buvo Beatrich...

Tai buvo wow diena, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Šis tobulėjimo šou kiekviename iš mūsų užkūrė galingą vidinę raketą, su kuria galėsime leistis į nepakartojamą savo ateities odisėją!

Renginyje dalyvavę aštuntokai

 

Profesinis veiklinimas Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate

Kiekvieną pavasarį policijoje organizuojamos Atvirų durų dienos tikslas – supažindinti mokinius su policininko profesija. 

Mūsų progimnazijai atstovavo 7c klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Danguolės Eirošienės ir skaityklos bibliotekininkės Dalios Krauzienės.

Iš visos Telšių apskrities mokyklų gausiai susirinkusius mokinius pasveikino ir jų apsilankymu policijos komisariate pasidžiaugė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas.

Susitikimo su mokiniais metu Lietuvos policijos mokyklos atstovai išsamiai papasakojo apie galimybę tapti policininku, supažindino su atrankos tvarka bei mokymosi sąlygomis, kursantams ar studentams suteikiamomis socialinėmis garantijomis, ateities perspektyva ir karjeros galimybėmis.

Apie atskirų policijos padalinių veiklą papasakojo Atvirų durų dienos renginyje dalyvavę Kriminalinės policijos biuro, Kriminalistinių tyrimų centro, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai. Visi jie supažindino su darbo specifika padaliniuose. Didelį įspūdį mokiniams paliko Kelių policijos pareigūnų motociklai ir kinologas su tarnybiniu šunimi.

 Aktyvūs ir žingeidūs mokiniai, besidomintys policijos pareigūno darbu ir ateities planus siejantys su šia profesija, buvo kviečiami baigę mokyklą pagausinti policijos pareigūnų gretas.

Skaityklos bibliotekininkė D. Krauzienė

 

Puslapis 3 iš 12

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis
khantry design

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”
Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”
Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis