Paminėta Pasaulinė košės diena

„Malsenos“ iniciatyva Pasaulinė košės diena Lietuvoje minima jau ketvirtus metus. Spalio 10-osios rytą šalies pradinukai skanauja avižinę košę ir tokiu būdu yra mokomi sveikos mitybos pagrindų. Mūsų progimnazija siekia formuoti tinkamą mokinių požiūrį į mitybą ir kiekvienais metais į šią iniciatyvą įsijungia pradinukai. Tądien pradinukai susipažino su sveikos mitybos principais, košės nauda.

Po pirmos pamokos valgyklos darbuotojų išvirta ir pagardinta uogiene koše vaišinosi visi pradinukai. Avižų kruopas ir uogienę atsinešė pradinių klasių mokytojos. Keletą nuotraukų su šio renginio akimirkomis išsiųsta į projekto „Prisiviriau košės“ konkursą. 

„Bendraminčių“ informacija

 

Susitikimas su Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovais

Spalio 8 d. 5b klasės vadovė Marytė Beinorienė pakvietė Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistus apsilankyti „Atžalyno“ progimnazijoje. Susitikime mokyklos skaitykloje dalyvavo 5b ir 6b klasių moksleiviai.

Specialistai pasakojo apie galimas nelaimes patalpose, iškylaujant gamtoje, supažindino su meteorologinių reiškinių keliamais pavojais, pateikė patarimų, kaip elgtis, kad gyventi būtų saugu. Visiems priminta, kad ištikus nelaimei būtina skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Specialistai paliko informacijos mokyklos skaitykloje. Kviečiame klasių vadovus ateiti su auklėtiniais ir susipažinti.

Tikimasi, kad moksleivių bendravimas su civilinės saugos darbuotojais, paskatins juos susimąstyti apie savo bei aplinkinių saugumą.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Susitikimas su aktoriumi Alvydu Brunalu

Šių metų spalio 9 dieną progimnazijos aktų salėje įvyko mokinių susitikimas su respublikos skaitovų konkursų laureatu, Kauno mažojo teatro aktoriumi Alvydu Brunalu.

Jis supažindino su poeto Vytauto Mačernio gyvenimu ir kūryba, skaitė poeto eiles. Įtaigus aktoriaus deklamavimas sužavėjo mokinius, jie įdėmiai klausėsi, pagilino per pamokas įgytas žinias apie Vytauto Mačernio lyriką. Tokie renginiai ne tik paįvairina ugdymo procesą, bet ir priverčia susimąstyti apie gyvenimo trapumą.

Lietuvių kalbos mokytoja D. Eirošienė

 

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

1990 m. gruodžio 14 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Šiemet jau 11 metus iš eilės būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai su vadove istorijos mokytoja Vytauta Nekrašiene ir socialine pedagoge Laima Kuzminskyte vyko į Senelių globos namus pasveikinti garbingo amžiaus žmones su jų diena. Buvo surengtas pasirodymas su gražiausiais žodžiais ir dainomis. Senoliams padovanojome įvairiaspalvių balionų. Atsisveikinant senjorai šiltai padėkojo. Manau, kad tą dieną, mes juos nudžiuginome ir pralinksminome. Tikiuosi, ši graži tradicija tęsis dar ne vienerius metus.

„Piliečio žadintuvo“ narys Domantas Karpys

 

Susitikimas su Telšių rajono savivaldybės meru

Artėjant SAVIVALDOS DIENAI 3b klasės mokiniai kartu su mokytoja Irena Bugeliene apsilankė Telšių rajono savivaldybėje. Daugeliui mokinių buvo pirma pažintis su rajono meru Petru Kuizinu.

Meras papasakojo, kokias veiklas atlieka savivaldybės darbuotojai, noriai atsakinėjo į pateiktus mokinių klausimus. Mokiniams patiko pasėdėti mero kėdėje, apsilankyti posėdžių salėje. Mokiniai džiaugėsi smagiu susitikimu, prasmingai praleistu laiku.

„Bendraminčių“ informacija

 

Tarptautinė mokytojų  diena „Atžalyne“

Tarptautinė mokytojų diena kasmet minima spalio 5 d. Ši diena paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į labai svarbų mokytojo darbą. Šią dieną mini apie 100 pasaulio šalių.

Mūsų „Atžalyno“ progimnazijoje Mokytojų diena visada yra švenčiama savaip ir nuotaikingai. Šią šventę ruošia 8-tų klasių mokiniai, kuriems talkina klasių vadovės. Ypatingą nuotaiką sukūrė įspūdingai papuoštas mokytojų kambarys, nuoširdus sveikinimas mokytojams. Tą rytą kiekvieną mokytoją pasitiko Mokinių tarybos atstovai ir padėkojo už žinias ir atvertas duris į pasaulį. Taip pat šiltai pasveikino mokytojus ir Progimnazijos tarybos pirmininkas Kęstutis Kniuras. Po pamokų 8-tų klasių mokiniai progimnazijos mokytojus pradžiugino menine programėle, kuri suvirpino iki širdies gelmių. Ta proga tradiciškai buvo išleistas progimnazijos laikraštis „Labas“.

Pradinėse klasėse mokinių tėvai vedė netradicines pamokas. Pavaduoti mokytojus sutiko net 22 tėveliai. 1b klasės mokinius tėvai išsivedė į Naujamiesčio mokyklą, kur mažieji pirmokėliai apžiūrėjo relaksacijos kabinetą, pamokoje išbandė inovatyvias technologijas. Tėveliai pasistengė, kad pamokos būtų įdomios ir kūrybiškai organizuotos. Džiaugiamės, didžiuojamės ir nuoširdžiai dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą su progimnazija.

Dėkojame visai progimnazijos bendruomenei už sukurtą puikią nuotaiką, jaukią ir originalią šventę.

„Bendraminčių“ informacija

 

 

Europos judrioji savaitė Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje

Š. m. rugsėjo 20 dieną Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje vyko užsiėmimai, skirti Europos judumo savaitei. 5b ir 6b klasių mokiniai dalyvavo nuotaikingose estafetėse - varžybose su girtumo akiniais. Moksleivių, išbandžiusių šiuos akinius, nuomone, užduotis buvo atlikti sunkiau nei atrodė.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona Zableckienė

 

Moksleivių veikla

Rugsėjo 21 d. vyko LMS TRMP (Lietuvos moksleivių sąjunga, Telšių rajono mokinių parlamentas) ataskaitinis mokinių savivaldų forumas ir naujo TRMP pirmininko rinkimai. Renginyje dalyvavo ir mūsų  „Atžalyno“ progimnazijos atstovai. Buvo labai smagu atstovauti mūsų progimnazijai, įgyti naujų patirčių ir puikiai bei produktyviai praleisti laiką.

„Bendraminčių“ narė Brigita Sankauskaitė

 

Puslapis 5 iš 6

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis
khantry design

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”
Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”
Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis