LMS Telšių rajono mokinių parlamento pirmininko rinkimai

Rugsėjo 22 dieną mūsų progimnazijos aštuntokai Nerijus, Karolis, Ieva ir Valda lankėsi Telšių rajono savivaldybėje, kur vyko LMS Telšių rajono mokinių parlamento pirmininko rinkimai. Manome, kad abejonių niekam nekilo, nes visi vienbalsiai nubalsavo už Odetą Katarskytę. Žinoma, teko atsisveikinti su buvusia pirmininke Neda Ingaunyte.

Po balsavimo aptarėme rajono mokinių parlamento veiklą, ateities planus. Sužinojome, kad mokinių parlamentas atstovauja rajono mokiniams, gilinasi į jų problemas, padeda jas spręsti. Malonu, kad kiekvieno mūsų nuomonė yra išklausoma.

Ieva Jankauskaitė

 

Išvyka į Šiluvą

Kiekvienų metų rugsėjo mėnesio pradžioje Šiluvoje organizuojami Švenčiausiosios Mergelės Marijos  Gimimo atlaidai. Šių atlaidų šventimo tradicija Šiluvoje vyksta beveik 500 metų. Čia atsiliepiama į Švč. Mergelės Marijos apsireiškimą, kuris įvyko 1608 m., raginimą garbinti jos Sūnų Jėzų, meldžiama kūno ir dvasios sveikatos. Visą savaitę, kiekvieną atlaidų dieną meldžiamasi įvairiomis aktualiomis intencijomis. Švenčiamos kariuomenės, policijos, medikų, kunigų, vienuolių, Bažnyčios institucijų, šeimų, vaikų, jaunimo, ligonių dienos.

Šią prasmingą atlaidų šventimo tradiciją turi ir mūsų „Atžalyno“ progimnazija ir jau daug metų mokinių grupės vyksta į Šilinių atlaidus. Tad ir šiemet, švenčiant palaimintojo arkivyskupo  Teofiliaus metus, 6–8 klasių mokinių grupė, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos ugdymui, tikybos mokytojos metodininkės Jadvygos Dapšienės, dalyvavo Šilinių atlaiduose.  Švč. Mergelės Marijos Gimimo  bazilikoje mokiniai meldėsi ir dėkojo Dievui už gyvybės ir gyvenimo dovaną, malonę priklausyti Kristaus Bažnyčiai. Po šv. Mišių vaikai lankėsi Apsireiškimo koplyčioje ir dėkojo už Šiluvos Dievo Motinos užtarimu gautas malones sau ir savo šeimoms.

„Bendraminčių“ informacija

 

rugsejo1

 

Dėl mokyklinės uniformos

Jau pagaminta mokyklinė uniforma.

Uniformas galima atsiimti darbo dienomis nuo 8.00 iki 13.00 val.

pas socialines pedagoges (117 kab.).

 

 

 

Puslapis 8 iš 8

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis
khantry design

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Kretingos maistas"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.kretingosmaistas.eu

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
Jovitos Bidvienės ĮV
Masčio g. 15, Ryškėnai, Telšių r.
Telefonas: 8 444 70090
el. p. Jovita.bidviene70@gmail.com

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis