2011-2012

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
 

Mieli mokiniai!

Prasmingų ir smagių atostogų.

Iki susitikimo rugsėjo 1-ąją.


Mokykos direktorius Vytautas Vaitkus

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Pasaulinė diena be tabako

Kasmet gegužės 31-ąją visame pasaulyje yra minima Pasaulinė diena be tabako, kurios tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į tabako pramonės keliamus pavojus, rūkymo žalą visuomenės sveikatai. Siekiant paminėti šią dieną Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo Telšių rajono mokyklose masinę balionų pūtimo akciją, prie kurios mielai prisijungė ir mūsų mokyklos moksleiviai. Akcijos metu mūsų mokykloje buvo išpūsta apie 80 balionų, buvo galvojamos sentencijos, šūkiai apie rūkymo žalą žmogaus organizmui ir kodėl neverta rūkyti. Aktyviausi moksleiviai buvo apdovanoti skatinamaisiais prizais.

Pasaulinė diena be tabako mūsų mokykloje sutapo su dar viena gražia švente 10-okų paskutiniu skambučiu. Ta proga visi dešimtokai simboliškai buvo apdovanoti Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centro, kuris yra globojamas Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, sukurtomis popierinėmis gėlėmis, kviečiančiomis, gegužės 31-ąją vietoj cigaretės rankoje laikyti gėlę.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Mokinių verslumo ugdymas

Verslo integravimas į pamokas, tai viena iš projekto „TOC for education“ metodikos taikymas bendrojo lavinimo mokyklos bendruomenėms per netradicines ugdymo formas“ sudedamųjų dalių.

Gegužės 29 dieną 7a klasėje (klasės vadovė L. Jankauskienė) vyko netradicinė klasės valandėlė, kurioje dalyvavo Telšių bendruomenės verslo atstovė Lendra Bukauskienė. Verslininkė dalijosi savo patirtimi apie verslo kūrimo ir plėtojimo galimybes. Mokiniai diskutavo apie verslo plėtrą Telšių mieste.

Šiais mokslo metais vyko penkios netradicinės klasės valandėlės, kurių metu buvo ugdomas verslumas. Dėkojame verslo atstovams už bendradarbiavimą ir geranoriškumą.

Projekto koordinatorė Vaiva Dacienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Nacionalinio moksleivių konkurso „Verslo Genijus“ finalas Klaipėdoje

Projektas finansuojamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ VP1-2.2-ŠMM-05-K priemonę „Kalbų mokymo, verslumo ugdymo ir inovatyvių švietimo metodų kūrimas ir diegimas“. Organizatoriai – Socialinių mokslų kolegija Klaipėdoje.
Mūsų komandai teko AB banko DnB užduotis: sukurti reklaminę kampaniją nuo idėjos iki įgyvendinimo. Tikslas: pristatyti asmeninę mokėjimo kortelę jaunuoliams iki 24 metų amžiaus.

Biudžetas: iki 10 000 Lt.

Metodai: prioritetas – partizaniniai (nestandartiniai) metodai.

Priemonės: kampanijos plano pristatymui naudoti PowerPoint prezentaciją.

Sukūrėme penkiasdešimt devynių skaidrų asmeninės mokėjimo kortelės jaunuoliams iki 24 metų amžiaus /studentiškos/ prezentaciją.

Dirbo „Drąsuolių“ komandos nariai ir būrelio „Žvilgsnis į ateitį“ nariai.

Mokyklos skaitykloje yra šio darbo pristatymas papkėje „Verslumo projektas. Asmeninė mokėjimo kortelė jaunuoliams iki 24 metų /Studentiška/“.

2012 m. gegužės 24 dieną Klaipėdoje vyko nacionalinio moksleivių konkurso „Verslo Genijus“ finalas. Finale rungėsi 19 komandų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Telšių.

Po įnirtingos kovos buvo paskelbtos pačios versliausios jaunimo komandos iš visos Lietuvos.

1 vieta - Kauno technikos universiteto gimnazijos „KTUG3“ komanda.

2 vieta - Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos "Green Spirit" komanda.

3 vieta - Vilniaus licėjaus „LBU“ komanda.

4 vieta - Šiaulių Didžvario gimnazijos „IB@DG“ komanda

Mes džiaugėmės patekę į finalą ir turėję galimybę susipažinti su įdomių darbų pristatymais.

Manome, kad nemenkas pasiekimas iš 117 komandų, kurios užsiregistravo konkurse ir atsakinėjo į klausimus patekti į pusfinalį, o iš pusfinalio į finalą.

Dalyvavimas šiame nacionaliniame moksleivių konkurse parodo, kad mes norime tapti verslūs, sėkmingi, mąstantys ir kūrybingi.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai

Gegužės 18 ir 22 dienomis mokykloje septintų, aštuntų klasių mokiniams vyko šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai, kuriuos vedė LEKI akademijos instruktorius Rimvydas Lukšta.

Judėjimo trūkumas – civilizuotos visuomenės problema. Suomijoje atsiradęs ir visame pasaulyje išpopuliarėjęs šiaurietiškasis ėjimas, t.y. vaikščiojimo su lazdomis būdas, kuris stiprina ir saugo sveikatą bei yra puiki fizinio aktyvumo forma.
Užsiėmimų metu svečias supažindino su šios sporto šakos istorija, poveikiu sveikatai svarba. Mokė šiaurietiškojo ėjimo ALFA technikos pagrindų, dalijosi verslumo ir pomėgių suderinamumo galimybėmis.

Socialinė pedagogė Vaiva Dacienė

 

Puslapis 1 iš 18

Lankytojų skaitiklis