Dėl mokyklinės uniformos

Jau pagaminta mokyklinė uniforma.

Uniformas galima atsiimti darbo dienomis nuo 8.00 iki 13.00 val.

pas socialines pedagoges (117 kab.).

vasara

Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 30 d. progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė. Šventę organizavo pradinių klasių vyr. mokytojos Diana Riškienė ir Eugenija Kavaliauskienė. Pirmoji pamoka buvo skirta aptarti pasiekimus ir pasidžaugti savo ir klasės draugų sėkme. Po to visos klasės atliko projektinius darbus „Skrydis į vasarą“.

Mokiniai gamino ir puošė oro balionus, kūrė linksmus ketureilius ir ruošėsi jų pristatymui. Kita šventės dalis vyko progimnazijos kieme. Klasių atstovai pristatė savo projektinius darbus, 3a ir 3b klasės mokiniai padainavo daineles „Pelė“ ir „Barzdukai“. Būrelio „Mados šokis“ nariai pašoko keletą šokių. Ketvirtokai padainavo atsisveikinimo su pradine mokykla dainą, o trečiokai jiems padovanojo atminimo dovanėles. Progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus pasveikino pradinukus sėkmingai baigus mokslo metus ir įteikė padėkas už puikų mokymąsi bei aktyvią popamokinę veiklą.

„Bendraminčių“ informacija

Svečiuose „Naujamiesčio“ mokykloje

Gegužės 29 d. būrelio „Mažosios mūzos“ artistai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos Reginos Stulpinienės svečiavosi „Naujamiesčio“ mokykloje.  Šios mokyklos bendruomenei mažieji artistai padovanojo spektaklį „Aitvaro žiedas“. Po spektaklio vaikai buvo pavaišinti saldumynais.

Džiugu, kad šiltai bendradarbiaujame su savo kaimynais.

Respublikinis konkursas „Pažink Šventąjį raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija jau penktus metus organizavo ir vykdė respublikinį konkursą – „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą. Šiame konkurse mūsų  progimnazijos mokiniai dalyvauja jau penktus metus. Mokinius ruošia direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė.

Džiugu, kad kiekvienais metais  „Gyvųjų paveikslų“ nuotraukos yra atrenkamos į finalą ir nominuojamos. Šiemet mokiniai analizavo  Šventojo Rašto ištraukas apie Žemės šeimininkų svetingumą ir nesvetingumą, aiškinosi Dangaus karalystės lobius ir išskyrė krikščioniškąsias vertybes, įvardijo, kodėl šios vertybės yra svarbios.

Gegužės pabaigoje Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, įvyko konkurso lauretų apdovanojimas. Mūsų komanda pelnė nominaciją „Už stilių ir ištikimybę“. Lauretai buvo apdovanoti padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis, pavaišinti saldumynais. O Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriai parodė spektaklį „Atžalynas“.

„Bendraminčių“ informacija

Puslapis 1 iš 20