Pradinių klasių mokinių varžybos „Šviesoforas“

„Šviesoforo“ varžybų tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą; ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius; mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių; išaiškinti mokyklų mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles.

Varžybas sudaro 4 etapai. I etapas buvo organizuojamas progimnazijoje, kur po įvairių rungčių buvo atrinkti nugalėtojai ir suformuota komanda kitam etapui. Varžybų programą sudarė kelių eismo užduotys, „protų“ mūšis, vaizdo siužeto  užduotis bei praktinės užduotys. Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokinių komanda, vadovaujama mokytojos S. Norkuvienės, rajone (II etapas) užėmė 2 - ą vietą ir gegužės mėn. vyks į III etapo regionines varžybas Rietave.

„Bendraminčių“ narė Gabija Jonauskytė