Žemaitės gimnazijoje pristatėme projektą „Inovate Your Dreams 2019“

Šiemet Žemaitės gimnazija, „Germanto“ ir „Atžalyno“ progimnazijos įsijungė į tarptautinį projektą „Inovate Your Dreams 2019“. Iš mūsų mokyklos projekte dalyvavo 4a, 6c, 7a ir 8b klasių mokiniai su anglų kalbos mokytojomis Lina Trepkevičiene ir Kristina Bagužiene. 3 projekto savaites gaudavome po užduotį, kurias reikėjo įvykdyti. Pasakojome, kokią ateitį regime užsimerkę, piešėme įsivaizduojamus ateities darbus, ruošėme pristatymus.

Vasario 8 dieną projekto „Inovate Your Dreams 2019“ dalyviai iš trijų miesto mokyklų Žemaitės gimnazijoje pristatė savo veiklas ir dalijosi įspūdžiais. Mes, „atžalyniečiai“, parodėme pristatymus su mokinių darbais bei padainavome dainą, mokytojai L. Trepkevičienei pritariant gitara. Labai džiaugiamės galimybe dalyvauti tarptautiniame projekte ir dalintis patirtimi su kitų mokyklų mokiniais.

8b klasės mokinys Matas Kreičmanas