Telšių „Atžalyno“ progimnazija skelbia atranką pradinių klasių mokytojos(-jo) pareigybei užimti nuo 2019-09-01

Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680.

1. Darbo vieta – Telšių „Atžalyno“ progimnazija.

1.1. Pareigybės pavadinimas - pradinio ugdymo mokytojas.

1.2. Darbo sutarties rūšis -neterminuota.

1.3. Darbo krūvis - 18 kontaktinių pamokų.

1.4.Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis švietimo įstaigų ir kitų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu.

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis arba koleginis pedagoginis išsilavinimas, pradinių klasių mokytojo kvalifikacija;
  • komunikacija gimtąja kalba (lietuvių kalba);
  • geri komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
  • kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas bendrauti su mokiniais;
  • gebėjimas taikyti aktyvaus bei atviro mokymosi metodus pamokose, pradinio ugdymo metodikos išmanymas;
  • gebėjimas naudotis IKT pamokų metu (programomis Microsoft Word, Excel, PowerPoint ir pan.).

Privalumai:

• pradinio ugdymo darbo patirtis, praktika.
  • komunikacija užsienio kalbomis (anglų ar kitos ES kalbos, rusų k.);
  • dalyvavimas konkursuose, projektuose, konferencijose, seminaruose ir kt.;
  • rekomendacijos

Dokumentų pateikimas:

• prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pateikiamas atvykus);
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
  • gyvenimo aprašymas (CV);
  • motyvacinis laiškas;
  • kiti privalumus pagrindžiantys dokumentai (pvz. buvusių darbdavių rekomendacijos ir kt.).

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Dokumentų lauksime iki 2019-06-14 12:00 val. el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba adresu P. Cvirkos g.2, LT-87351 Telšiai.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Kontaktinė informacija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 8 (444) 70211, 70222.

Direktorius Vytautas Vaitkus