Mokinių ir tėvų žiniai!

Noriu priminti, kad mokyklinė uniforma 1-8 klasių mokiniams:

berniukams: tamsiai mėlynos spalvos megztukas arba džemperis, arba megztukas (švarkelis) su progimnazijos emblema, marškiniai, tamsaus audinio kelnės arba džinsai;

mergaitėms: tamsiai mėlynos spalvos megztukas arba džemperis, arba megztukas (švarkelis) su progimnazijos emblema, marškinėliai, tamsaus audinio sijonas, kelnės arba džinsai.

Mokyklinę uniformą privalu dėvėti kiekvieną dieną ir per šventes, konkursus, viktorinas, kitus renginius bei patikras ir įskaitas, o taip pat atstovaujant progimnazijai konkursuose, olimpiadose (jei kitokios aprangos nereikalauja renginio pobūdis ar nuostatai), išskyrus paskutinį mėnesio penktadienį. Švenčių metu dėvimi balti marškiniai ir kaklaraištis (berniukams) ir baltos spalvos palaidinės (mergaitėms).

Noriu priminti, kad prie mokyklinės uniformos nedera  jokie margi rūbai (suknelės, marškiniai, sportinė apranga, pėdkelnės ir t.t.)

Galimi ir naujai įsigyti polo marškinėliai su emblema. Mokiniai, kurie neturi dar įsigiję mokyklinės uniformos, renkasi rūbus  pagal anksčiau pateiktus reikalavimus.

Rugsėjo 2 d. mokslo metų pradžios šventė vyks 8.30 val., todėl su mokykline apranga tikrai nebus karšta.

Susipažinti su mokyklinės aprangos dėvėjimo tvarkos aprašu galite paskaudę nuorodą:

Telšių "Atžalyno" progimnazijos mokyklinės uniformos dėvėjimo tvarkos aprašas

Progimnazijos direktorius   Vytautas Vaitkus