Valentino diena

Vasario 14 – ąją visas pasaulis švenčia Šv. Valentino dieną. Ši diena – tai įsimylėjėlių šventė. Šventojo Valentino diena neatsiejama nuo širdelių, širdžiai mielų suvenyrų, šokoladinių skanėstų ir meilės prisipažinimų.

Šią dieną mūsų mokyklos aštuntokai mokytojus pasitiko padovanodami kiekvienam po meilės simbolį – širdelę. Kabinetų durys pasipuošė Amūrais su strėlėmis bei širdelėmis su palinkėjimais apie meilę. Pasveikinti šią dieną gimę mokytojai ir mokiniai. Pertraukų metu sklido meilės muzika. Meilės laiškus po mokyklą „išsklaidė“ – jau tradicija tapęs „Meilės paštas“. Mokytojus pradžiugino papuoštas mokytojų kambarys ir saldi dovana, kurią paruošė aštuntokai ir jų vadovai (I. Gedvilienė, V. Jurkus).