„Vaikų Velykėlės 2013“

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse „Vaikų Velykėlės“, kurį respublikoje organizuoja projektas „Naisių vasara“. Mūsų mokykloje, po Velykų atostogų, šią gražią šventę organizavo tikybos mokytoja J. Dapšienė kartu su pradinių klasių mokytojomis. Apie šio projekto vykdytą veiklą mokykloje sukurtas filmukas ir išsiųstas konkurso organizatoriams.

Visą savaitę mokiniai piešė ir margino kiaušinius gražiausiais senoviniais raštais. Po to mokyklos fojė buvo padaryta senovinių margučių galerija. Aktų salėje įvyko šventinis renginys „Vaikų Velykėlės“.

Pradinukai įminė mįsles, dainavo žemaitiškas dainas, šoko liaudiškus šokius. Aktyviai dalyvavo rungtyse: „Nešk kiaušinį šaukšte“, nuotaikingai užrištomis akimis piešė trūkstamas dalis kiškučiams, žaidė žaidimą „Akla višta vaikščiojo po kiemą“. Visų pradinių klasių atstovai aplikavo didžiulį margutį. Noriai rideno margučius.

Šventės pabaigoje mokiniai, kurie piešė ir margino margutį gražiausiais senoviniais raštais, gavo dovanų kompaktinį diską su V. V. Lansbergio jaunesniojo dainomis ir pasakomis vaikams.

Visi mokiniai džiaugsmingai atsisveikino šūkiu „Tegyvuoja Naisių vasara ir Vaikų Velykėlės!“