„Kitokia mada - 2013“

Neretai galime išgirsti su švelniu pavydu tariamus žodžius – „kūrybiškas žmogus“. Iš kur tas „švelnus pavydas“? Kiekvienas puikiai suvokiame, jog kūrybiški mokiniai yra bet kurios mokyklos varomoji jėga – jie padeda nuolat tobulėti ir išlikti konkurencingiems. Labai džiugu, kad mūsų mokykla gali pasigirti tokiais mokiniais. Jie garsina mūsų mokyklą netik rajone, bet ir respublikiniame jaunųjų dizainerių festivalyje – konkurse „Kitokia mada – 2013“, kuris vyko Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje. Čia „Dizaino studijos“ (vadovė mok. Jadvyga Martinkienė) merginos pristatė rūbų kolekciją „Ženklai“.

Ačiū, jums, merginos, už kūrybiškumą, drąsą ir nuoširdų darbą:

Ievai Trilikauskaitei 6c kl., Beatričei Užpalytei 6c kl., Vydmantei Cirtautaitei 8a kl., Gabijai Šniaukaitei 8a kl., Renatai Navardauskaitei 8a kl., Inetai Kidikaitei 9a kl., Solveigai Petrovaitei 9a kl., Dominikai Vaičiulytei 10a kl., Akvilei Paškevičiūtei 10a kl.

Kolekcijos idėjos autorė Vydmantė Cirtautaitė, ji su 3 savo sukurtais modeliais dalyvavo rajoninėje technologijų olimpiadoje. Vydmantė ten užėmė II- ąją vietą, su kuo ją labai sveikiname.

„Dizaino studijos“ būrelio vadovė Jadvyga Martinkienė