Projektas „IŠTIESK RANKĄ DRAUGUI”

  • PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „IŠTIESK RANKĄ DRAUGUI”

Telšių ,,Atžalyno” vidurinė ir specialioji mokyklos įsikūrusios greta. Šis faktorius sąlygoja dažną abiejų mokyklų mokinių susitikimą, dėl ko dažnai vyksta įvairūs konfliktai. Ilgesnį laiką pastebėjus abiejų mokyklų mokinių tarpusavio santykius, paaiškėjo, kad jų priežastimis būna bendravimo, socialinių įgūdžių stoka, dėl ko vyksta prasivardžiavimai, užgauliojimai, kartais ir muštynės. Šie konfliktai dažniausiai kyla tarp rizikos grupių mokinių. Nesusiformavę jų socialiniai įgūdžiai lemia žemą savęs vertinimą, iššaukia netinkamą elgesį.

Pagrindinė mūsų programos idėja – plėtoti greta įsikūrusių „Atžalyno“ vidurinės ir specialiosios mokyklų rizikos grupės mokinių glaudesnį bendravimą, ugdant jų socialinius įgūdžius, psichologinį atsparumą nusikalstamumui bei žalingiems įpročiams, siekti šių mokyklų bendruomenių pozityvių tarpusavio santykių.

Projekto tikslas: Psichologinė, socialinė pagalba rizikos grupės mokiniams, siekiant plėsti jų socialinius įgūdžius.

Uždaviniai:

  • Ugdyti rizikos grupės mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo su aplinkiniais įgūdžius, jų tarpusavio supratimą ir paramą.
  • Gerinti Telšių “Atžalyno” vidurinės ir specialiosios mokyklų mokinių santykius.
  • Mokyti tinkamo laisvalaikio praleidimo būdų.

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 2010 Birželis 30 19:53

 

Lankytojų skaitiklis