„Visi ką nors gali, niekas negali visko“ (Carl Scharnberg)

Progimnazijos specialioji pedagogė – logopedė Jūratė Šiaudkulienė

Logopedo darbas – padėti pamatus atliekant gausybę artikuliacinio aparato, smulkiosios motorikos, foneminio suvokimo ir garsinės analizės bei sintezės užduočių, plečiant žodyną bei ugdant rišliąją kalbą, kad įveiktume kalbos ir kalbėjimo sutrikimus, o specialiojo pedagogo  - taikyti mokymo(si) strategijas, lavinti sutrikusias mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, funkcijas.

LOGOPEDO

Prioritetai:

Veiklus ir aktyvus vaikas, mokantis taisyklingai kalbėti, rišliai pasakoti bei gebantis bendrauti besikeičiančioje aplinkoje.

Darbo laikas

Pirmadienis     Antradienis       Trečiadienis      Ketvirtadienis     Penktadienis

11.00-16.00    12.00-16.00      10.00-16.00      11.00-16.00       12.00-15.00

Organizuojamos pogrupinės (2-4 mok.) ir grupinės (5-8 mok.) pratybos, atsižvelgiant į kalbos ir kalbėjimo sutrikimo pobūdį, klasę. Pratybos vedamos po pamokų. Mokiniai logopediniame kabinete lankosi vieną arba du kartus per savaitę.

SPECIALIOJO PEDAGOGO:

Prioritetai:

Saugus ir sveikas vaikas, gebantis sėkmingai integruotis bei prisitaikyti besikeičiančioje aplinkoje.

Darbo laikas

Pirmadienis     Antradienis        Trečiadienis     Ketvirtadienis     Penktadienis

8.00-11.00       09.30-12.00        08.00-10.00      8.00-11.00         11.00-12.00

Organizuojamos pogrupinės (2 - 5 mok.) ir individualios specialiosios pratybos, atsižvelgiant į Pedagoginės psichologinės tarnybos įvertinimą bei rekomendacijas. Specialiosios pratybos vedamos ugdymo proceso metu.

Logopedo bei specialiojo pedagogo darbas yra tik dalis bendro darbo, kuriame dalyvauja ir vaikas, ir mokytojas, ir tėveliai.