Moksleivių varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2016“

Š. m. gegužės 13 dieną Telšių „Germanto“ pagrindinėje mokykloje vyko tradicinės respublikinės moksleivių ir NVO varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2016“. Renginys buvo skirtas Raudonojo kryžiaus draugijos 153 metinėms paminėti.

Šiose varžytuvėse vyresniųjų klasių grupėje rungėsi ir mūsų Telšių „Atžalyno" pagrindinės mokyklos komanda, kurią sudarė G. Mickutė, G. Silkauskaitė, P. Narmontaitė, A. Serva ir L. Aleksiutė (vadovai R. Žutautienė, VSPS A. Matulevičienė).

Komandos turėjo parengti prisistatymus, stendinius pranešimus apie mokykloje vykdomas sveikatingumo veiklas, paruošti sveiko maisto patiekalus bei parodyti savo žinias sveikos gyvensenos, saugaus eismo bei PP teikimo klausimais. Deja, šiemet mūsų mokyklos komandai pritrūko šiek tiek sėkmės ir trečią kartą nebepavyko užimti pirmos prizinės vietos, tačiau visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais už sveikos gyvensenos idėjų sklaidą, aktyvų dalyvavimą varžytuvėse bei šventės rėmėjų prizais.

VSPS A. Matulevičienė