Kai Kalėdos beldžiasi į širdį…

Šiais mokslo metais, belaukiant šv. Kalėdų, mūsų mokykloje vyksta daug gražių akcijų: adventinio vainiko pynimas, kalėdinių puokščių kūrimas iš natūralių medžiagų. Kalėdinio stebuklo laukimo įkvėpti, 5c klasės mokiniai nusprendė puošti klasę savo pačių kurtomis dekoracijomis. Kelias klasės valandėles vaikai skyrė žaisliukų gamybai. Vyko ilgas reikiamų medžiagų rinkimas ir kruopštus darbas, kurio rezultatai atsispindi keletoje pateikiamų nuotraukų.

Anglų kalbos kabinetą puošia dar vienas ypatingas adventinis vainikas, nupintas iš gražių angliškų palinkėjimų, kuriam sukurti anglų k. mokytojos L. Trepkevičienės 5b, 5c ir 6b klasių mokiniai kelias savaites rinko gražius angliškus žodelius. Juos užrašė ant savo iškirptų delniukų, kad šie palinkėjimai priverstų kiekvieną susimąstyti ir lydėtų visą adventinį laikotarpį.

Anglų k. vyr. mokytoja L.Trepkevičienė