Rajono varžytuvės „Per žemę paukščio sparnais“

Telšių rajono savivaldybės kultūros centras organizavo tradicines mokyklų pradinių klasių mokinių komandų varžytuves „Per žemę paukščio sparnais“, kurios skirtos Žemės dienai paminėti. Renginio tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, išradingumą, sudaryti sąlygas išreikšti save, reprezentuoti savo mokyklą ir bendradarbiauti su kitų mokyklų mokiniais.

Varžytuvėse dalyvavo ir mūsų mokyklos 4-tų klasių mokinių komanda. Mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos metodininkės Irma Klaišytė, Irena Bugelienė ir muzikos mokytoja metodininkė Laima Petrulaitienė. Komanda paruošė kūrybišką prisistatymą, sukūrė ekologinį modelį bei palinkėjimą – siurprizą priešininkų komandoms. Taip pat komandos viena kitai paruošė klausimus apie Telšių miestą. Komandų pasirodymus vertino organizatorių sudaryta vertinimo komisija. Visi dalyviai apdovanoti paskatinimo dovanėlėmis.

„Bendraminčių“ informacija