Knyga „eTwinning tree“ atkeliavo į mokyklą

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai šiais mokslo metais sėkmingai tęsė tarptautinį projektą eTwinning. Pradinukų veikla buvo įvairi: prie mokyklos sodino ąžuoliuką, dalyvavo mokomuosiuose susitikimuose su partneriais internetu, elektroninėje erdvėje tęsė bulgarų pradėtos pasakos „Stebuklingas medis“ kūrimą, piešė Masčio ežero pakrantės gluosnį, rašė jo istoriją.

Radvilės Mockutės (3c klasė) piešinys ir Mato Ananjevo (4b klasė) istorija buvo atrinkti kaip geriausi darbai ir perkelti į paštu keliaujančią knygą, kuri pasiekė ir mūsų mokyklą. Su knyga susipažino daugelis pradinių klasių mokinių, mokytojai, mokyklos vadovai. Viską užpildę, susipažinę su kitų mokyklų pristatymais, palinkėjome knygai geros kelionės ir išsiuntėme į Latviją. Reikia skubėti, nes mokslo metai eina į pabaigą, o knyga dar turi aplankyti keletą valstybių.

Su projekto veikla galite susipažinti: https://twinspace.etwinning.net/10472/home

eTwinning projekto vadovė mokykloje mokytoja metodininkė Danutė Raudienė