Respublikinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“ 1 vietos laimėtojai

Mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos ugdymui, tikybos mokytojos metodininkės Jadvygos Dapšienės, jau ketvirtus metus dalyvavo respublikiniame konkurse „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“.

Konkursą organizuoja Lietuvos Biblijos draugija ir Lietuvos katechetikos centras, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei bernardinai.lt. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šv. Raštą. Šiais metais buvo pasiūlyta aptarti ir fotografijoje pristatyti gailestingumo vertybę. Trims dalyvių grupėms teko nelengvas uždavinys aptarti gailestingumo vertybę Šv. Rašte, rasti jos pavyzdžių savo gyvenamoje aplinkoje bei visą tai kūrybiškai pristatyti fotonuotraukoje. Visos trys fotonuotraukos pateko į finalą ir gegužės mėnesį mokinių komandos buvo pakviestos dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje.

Viena iš nuotraukų, kurioje vaizduojamas negailestingumas ir gailestingumas (pagal Mt 18, 23-34), laimėjo du apdovanojimus: žiūrovų nominaciją „Populiariausias gyvasis paveikslas“ ir 1 vietą respublikoje 5-8 klasių amžiaus grupėje. Kita nuotrauka laimėjo nominaciją „Už aplinkos saugojimą“.

Džiugu, kad sėkmė neaplenkė ir šiais metais. Sveikiname dalyvius.