Būsimi pirmokai susitiko su mokytojomis

Gegužės pabaigoje įvyko tradicinis būsimų pirmokų ir jų tėvelių susitikimas su mokytojomis. Aktų salėje juos pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus. Susitikimo metu buvo pristatyta mokyklos veikla, atsakyta į rūpimus tėvų klausimus. Pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė pristatė esminius mokyklos susitarimus, informavo apie būsimiesiems pirmokams reikalingus dokumentus ir kitą bendrą informaciją. Apie vaikų kalbos raidos ypatumus kalbėjo logopedė Jūratė Šiaudkulienė.

Nuotaikingą spektaklį padovanojo būrelio „Mažosios mūzos“ nariai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos Reginos Stulpinienės. O būsimos pirmokų mokytojos vaikams paruošė kūrybinių užduotėlių, kurias jie atliko klasėse.

Linkime didelės sėkmės būsimiems pirmokams, o tėveliams gražaus bendradarbiavimo su mokykla.