2011-2012

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Blogą nugalėk gerumu"

Kovo 28-ąją dieną mūsų mokykloje apsilankė Telšių vyskupijos licėjaus auklėtiniai ir mokytojams pristatė kompoziciją, skirtą palaimintojo Jurgio Matulaičio metams - „Blogą nugalėk gerumu".

Licėjistai labai šiltai ir jautriai papasakojo apie nelengvą palaimintojo vaikystę, begalinį norą mokytis, kelią į kunigystę, citavo jo mintis ir pamokymus.

Tikybos mokytoja M. Beinorienė
 

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Vaikų knygos diena

Rytą 8a klasės mokiniai visus sveikino su Tarptautinė vaikų knygos diena.

Šiai dienai pradinukai ruošėsi dvi savaites. Pirmiausia pradinių klasių seniūnai, susirinkę bibliotekoje, burtų keliu išsiaiškino pasaką, kurią turės pristatyti renginyje, skirtame vaikų knygos dienai. Kiekviena klasė susipažino su pasakos autoriumi ir jos turiniu. Analizavo pasakos veikėjus ir ruošėsi sudėtingai užduočiai.

Penktadienį (kovo 23d.) visus pasakų herojus aplankė kvieslys su palyda, kuris įteikė kvietimus į „Snieguolės ir princo“ puotą.

Kovo 30d. mūsų mokyklos pradinukų korpusas ,,tapo“ pasakų šalimi. „Pasakų šalį“ saugojo sargybiniai.

Mokyklos biblioteka atvėrė duris į Pasakų knygą, kurioje tilpo daug nuostabių pasakų. Pradinukai skubėjo susipažinti su pasakų šalies herojais, kurie „apsigyveno“ kiekvienoje klasėje.

Visi pasakų herojai skubėjo į „Snieguolės ir princo“ puotą, kuri vyko „Pasakų šalies“ rūmuose. Juos pasitiko nykštukai ir aidint būgno garsams, palydėjo prie jiems skirto staliuko. Į šią puotą atvyko ir garbioji komisija. Puotai prasidėjus, pasveikinti atskubėjo ir „Snieguolės draugės“ (vad. J. Martinkienė), kurios nustebino savo pasirodymu bei žavia kolekcija. Savo sumanumu ir fantazija stebino visi pasakų herojai: jie vaidino, šoko, sekė pasaką, deklamavo, dainavo. 4b klasei, pristatant pasaką „Bremeno muzikantai“ padėjo muzikos mokytoja L. Petrulaitienė.

Puotai artėjant į pabaigą, direktoriaus pavaduotoja V. Savickienė nuoširdžiai padėkojo visiems padėjusiems „nusikelti“ į nuostabų pasakų pasaulį.

Įteikti padėkos raštai „Už meilę knygai“, daugiausiai skaitantiems vaikams: 1a klasės mokinei Deimantei Miniotaitei, 1b klasės mokinei Irminai Jarašiūnaitei, 1c klasės mokinei Mildai Birbalaitei, 2a klasės mokinei Kamilei Veserytei, 2b klasės mokinei Evai Liasauskytei, 3a klasės mokinei Agotai Beresnevičiūtei, 3b klasės mokinei Ugnei Markevičiūtei, 3b klasės mokinei Emilijai Mackevičiūtei, 4b klasės mokiniui Pauliui Mikuckiui. Padėkos raštas už aktyvių grožinės literatūros skaitymą įteiktas 4a klasės mokiniams. Neliko nepastebėti klasių prisistatymai, jie buvo įvertinti komisijos padėkos raštais.

Atsisveikindami renginio vedėjai palinkėjo niekada nepamiršti pasakų!

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
Projektas „Verslumo ugdymo kūrimas ir diegimas Lietuvos mokyklose”

Š.m. kovo 28 d. Socialinių mokslų kolegijos Telšių miesto filiale vyko seminaras „Asmeninių investicijų logika. Kur negalioja matematika“, kuriame dalyvavo Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos atstovai.

Pirmoje sesijoje „Nuo „Pinigėnų“ iki finansinio savarankiškumo“ susipažinome su Lietuvos bankų patirtimi, įgyvendinant socialinės atsakomybės projektus. Pranešėja Gerimanta Stankutė, Danske banko Socialinės veiklos, edukacinių projektų ir klientų aptarnavimo kokybės vadovė pristatė naują žaidimą vaikams, išmokysiantį juos elgtis su pinigais.

Daugybė www.pinigėnai.lt svetainės žaidimų ir užduočių 5 – 9 metų amžiaus vaikams paaiškina, iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti.

Antroje sesijoje vyko susipažinimas su pamokos „Pažink banką“ užduotimis.

Julita Varanauskienė, SEB banko Šeimos finansų ekspertė pasakojo apie asmeninių investicijų valdymo logiką. Tai vyko trečioje sesijoje.

Odeta Bložienė, „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė ketvirtoje ir penktoje sesijose pristatė asmeninių finansų pagrindus: biudžetą, finansinius prioritetus ir tikslus. Šia tema daug informacijos galima rasti internetiniais adresais: www.swedbank.lt/manofinansai ir www.facebook.com/manofinansai , www.zoom.lt

Mokyklos skaitykloje galima susipažinti su skaidrėmis iš šio seminaro ir pavartyti naują knygutę apie žaidimą „Pinigėnai“.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Būk saugus kelyje“

Mūsų mokykloje jau tapo tradicija pavasarį organizuoti pradinių klasių mokinių saugaus elgesio gatvėje ir kelyje konkursą.
Penktadienį, t. y. kovo 23 d. į salę rinkosi geriausi pradinių klasių atstovai, kurie turėjo atlikti net keturias užduotis: pereiti reguliuotojo reguliuojamą sankryžą, atsakyti į viktorinos klausimus, pažinti kelio ženklus ir paaiškinti jų reikšmę bei atlikti praktines užduotis maketuose.
Konkurso metu pradinukai parodė puikias žinias. Mokyklos pavaduotoja J. Dapšienė apdovanojo visas komandas padėkos raštais ir palinkėjo, kad mokiniai savo įgytas žinias taikytų ir praktikoje.

Pradinių klasių mokytoja N. Šiurkuvienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Gražinkime vaikus į stadionus

2012-03-21 mūsų mokyklos aktų salė tapo futbolo aikšte. Čia vyko Lietuvos futbolo federacijos projekto „Futboliukas”, kuriame dalyvavo l./d. „Saulutė“ vaikai, kulminacinis renginys. Į jį buvo pakviesti ir mūsų mokyklos 1c klasės mokiniai. Įspūdingose varžybose mažieji futbolininkai atskleidė savo sugebėjimus. Nors ne visi pataikė, bet džiugių emocijų buvo su kaupu. Pralaimėjusių nebuvo. Pirmokai gavo dovanų futbolo kamuolį, o komandos dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir firminiais Lietuvos futbolo federacijos atšvaitais.

Pradinių klasių mokytoja J. Jasevičienė

 

Puslapis 5 iš 18

Lankytojų skaitiklis