2011-2012

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
 

Kovo 11-oji – mūsų nepriklausomybės diena

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės diena. Tai mūsų nepriklausomybės diena. Šalies istorijoje tai yra data, kuri žymi Lietuvos, kaip nepriklausomos valstybės, atgimimą. Nepaisant didelio politinio spaudimo, lietuviai pasiekė tai, apie ką, tikriausiai, kalbėjo daug metų. Todėl šiais metais šventėme jau 22-ąsias nepriklausomos Lietuvos metines, kurias tradiciškai pažymėjo ir Telšių pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Minėjimas prasidėjo koncertu, kuriame dainavo mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojų Gintaro Vaitkaičio ir Laimos Petrulaitienės. Taip pat pasirodė ir Dinaros Dacienės „Mados šokio“ būrelis. Koncertas, dedikuotas Lietuvos nepriklausomybės minėjimui, į aktų salę privertė sugūžėti 4-10 klasių mokinius ir mokytojus. Pasiklausyti moksleivių atliekamų dainų bei tarti sveikinimo žodžius, taip pat buvo atvykę ir svečiai – prelatas Juozas Šiurys ir švietimo skyriaus vyr. specialistė Alvita Nebeskienė. Tačiau tuo koncertas nesibaigė. Tai tebuvo tik viena jo dalis. Kita dalis vyko Telšių specialiojoje mokykloje, kurioje koncerto kolektyvai ir jų vadovai buvo šiltai sutikti ir apdovanoti gėlių žiedais.

Dėkojame koncerto dalyviams, kurie mums dovanojo renginį, kupiną geros nuotaikos, pagarbos jausmo bei tautiškumo dvasios. Ačiū.

Pradinių klasių mokytoja S. Norkuvienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
Rajoninė technologijų olimpiada 

Kūryba yra nuolatinis ieškojimas ko nors geresnio ir gražesnio. Dėl to ji yra ir nuolatinė kančia – prometėjiška pastanga sau dievišką paveikslą ir pranašumą laimėti. Šiais žodžiais prasidėjo VI – oji Telšių rajono technologijų olimpiada „Mano kūrinys Lietuvos muziejui“, kuri vyko kovo 1 dieną Telšių Jaunimo mokykloje.

Šiai olimpiadai neliko abejingos ir mūsų mokyklos mokinės, kurios kruopščiai ir intensyviai ruošėsi. 7b klasės mokinė Renata Nevardauskaitė „nusikėlė“ į vaikystę ir sukūrė vaikystės kambarį, kurį pavadino „Vaikystės svajonė“. Jos „Vaikystės svajonė“ neliko nepastebėta olimpiados vertinimo komisijos narių ir Renatai atiteko antroji vieta (mok. J. Martinkienė).

7b klasės mokinė Vidmantė Cirtautaitė pristatė suknelę „Kitokia mada“ ir laimėjo trečia vietą (mok. J. Martinkienė).

Olimpiadoje dalyvavo 10a klasės mokinės Fausta Ronkytė ir Laura Kasmauskytė (mok. V.Gauronskienė). F. Ronkytė pristatė apyrakę (papuošalą) „Spygliuotė“, o L. Kasmauskytė demonstavo lango arba plytelių puošybos kompoziciją „Makaronų fantazija“.

Visiems dalyviams olimpiada paliko neišdildomą įspūdį, davė naujos patirties tolimesnėje kūryboje.

Technologijų mokytoja J. Martinkienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
 „Kaziuko mugė“ „Atžalyne“

Kovo pradžios Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokiniai labai laukia, nes tuo metu vyksta tradicinė  mokyklos šventė –„Kaziuko turgus“. Ir šį kovo 2-osios rytą mokinukai rinkosi linksmi, nešini kas didesniais, kas mažesniais krepšeliais. Susirinkę ruošė reklamas turgui, džiaugėsi išradingomis ar gardžiai kvepiančiomis prekėmis.

Antrokų pakviesti, vaikai susirinko į mokyklos aktų salę, kur vyko turgaus atidarymas. Ten skambėjo turgaus kvieslių sveikinimai, palinkėjimai, patarimai. Prisilaikydami senolių tradicijų, vaikai linksmai suko ratelius, dainavo. Po to burtų keliu išsitraukę prekystalių numerius, prekiautojai šoko ruoštis turgui: rikiavo prekes, kuo patraukliau stengėsi juos papuošti. Tuoj ant sienų atsirado reklamos.

Pirkėjų ilgai laukti neteko. Skambant liaudiškai muzikai į turgų gausiai rinkosi mokyklos mokiniai, mokytojai. Kiekvienas rado sau tinkamų prekių. Vyko prekyba kaip tikrame turguje. Nuo prekystalių greitai nyko įvairūs saldumynai, medus, sūriai, medžio dirbiniai, mezginiai, papuošalai.

Šventė baigėsi. Ir vėl teks laukti sekančio kovo.

„Atžalyno“ pagrindinės mokyklos vyr. mokytoja Eugenija Kavaliauskienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
 Savanoriška veikla

Tai savo noru pasirinkta veikla, už kurią negaunamas finansinis atlygis ir kuri yra naudinga kitam žmogui ar bendruomenei.

„Atžalyno” pagrindinėje mokykloje lankėsi Telšių vaikų dienos centro darbuotojos ir kvietė mokinius įsijungti į savanorišką veiklą.

Mokiniai susidomėję išklausė darbuotojų pranešimus ir tikimės, kad prisijungs prie Telšių dienos centro savanoriškos veiklos.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
 Projektas Sveikatiada”: Zumba mankštos“ pristatymas

Vasario 27 d. po 3 pamokų mokykloje vyko „Zumba mankštos“ pristatymas, į kurį buvo kviečiami visi mūsų mokyklos bendruomenės nariai. Šią mankštą pristatė 10b klasės merginos, kurios kvietė susirinkusius prisijungti ir kartu pasimokyti „Zumba mankštos“ judesių.

Šios mankštos tikslas – gerai, linksmai, aktyviai, sinchroniškai pajudėti bei taip formuoti kasdieninės mankštos įpročius.


Taigi kviečiame visus „Atžalyno“ mokyklos bendruomenės narius nelikti abejingais ir prisijungti prie šio projekto inicijuojamos mankštos mokymosi bei kartu dalyvauti balandžio mėn. visuotinėje „Zumba mankštoje“. „Zumba mankštos“ vaizdo įrašą galite rasti mokyklos internetiniame tinklalapyje.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė 

 

Puslapis 7 iš 18

Lankytojų skaitiklis