2011-2012

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Proto mūšis

Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje startavo naujas, intelektualus komandinis žaidimas „Proto mūšis“. Tarpusavyje varžėsi keturios aštuntokų komandos. Jos pristatė savo kapitonus, pavadinimus ir šūkius. Iš viso komandoms buvo pateikti 26 klausimai. Į juos aštuntokai turėjo atsakyti labai greitai, kol nuaidės gongo garsas. Susumavus rezultatus laimėjo 8c klasės mokinių komanda, kurios šūkis „Mes protingi, mes jėga-nugalėsim visada!“ Šios komandos kapitonė Gabrielė Jakumaitė ir nariai Paula Gudauskytė, Monika Valužytė, Deivydas Razminas, Eglė Petkevičiūtė ir Gintautas Kėras. 8c klasei vadovauja Laimutė Baltrukonienė.
Visų komandų dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Nugalėtojų komandai skirtas papildomas prizas - išvyka į Telšių miesto policijos komisariatą.

Direktoriaus pavaduotoja Vilma Savickienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Pasaulinės judėjimo sveikatos labui dienos akimirkos

Kasmet gegužės 10 d. visame pasaulyje yra minima Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena, kai visi gyventojai kviečiami nelikti abejingais ir raginami šią dieną praleisti aktyviai. Mūsų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenė taip pat neliko abejinga šiam kvietimui ir mielai prisijungė. 11 pradinių klasių mokytojų ir apie 200 mokinių iš 1-4 klasių, ikimokyklinio ugdymo grupės po 4 pamokų rinkosi į mokyklos stadioną kartu smagiai pajudėti, pasportuoti. Vaikai mankštinosi, bėgiojo, šokinėjo į tolį, žaidė futbolą, kvadratą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Piliečio žadintuvas“ baigia savo darbą

2011-2012 m. m .mokykloje veikęs projektas „Piliečio žadintuvas“ sėkmingai užbaigė savo veiklą. Jame dalyvavo 19 mūsų mokyklos 10-tokų – aktyvių, entuziastingų, kūrybingų žmonių, kurie savo veikla „budino“ kiekvieną snaudžiantį patriotą. Tai forum teatro veikla, pozityvo grupės mokymai, visuomenei naudingas darbas. O kur dar dalyvavimas akcijose, mitinguose, koncertuose ir kt. Anot dešimtokų, tai buvo „jėga“, nes veikė, kūrė, mokė patys. Man, kaip projekto vadovei , teko tik „dirigento“ vaidmuo.

2012-05-14 į „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą sugužėjo visos apskrities bendraminčių. Jų būta iš šešių mokyklų ir organizacijų. Mokyklos salė net kelias valandų turėjo atlaikyti jaunatvišką triukšmą, juoką ir rimtas kalbas. Čia ir buvo paskelbta, kad projektas „Piliečio žadintuvas“ baigia savo veiklą. Paskutinį kartą parodėme savo sugebėjimus scenoje, aptarėme veiklą, demonstravome stendus.

Džiugu, kad projekto autoriai įvertino mūsų mokyklos pastangas šeimininkiškai priimti svečius pastebėję mus kaip „dainuojančią“ mokyklą.
Mokyklos projekto vadovė V. Nekrašienė
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Europos diena „Atžalyno" pagrindinėje mokykloje

Kaip ir kiekvienais metais, gegužės 9 d., Europos dieną, Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla paminėjo „Europos egzamine“.
Geriausiai mokykloje „Europos egzaminą“ išlaikę mokiniai įgijo teisę dalyvauti II-ame projekto etape. Jis vyks internetu.
Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla gražiai bendradarbiauja su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje.

Koordinatorė Jadvyga Dapšienė

Vykdytojai: Vytauta Nekrašienė ir Silva Gvazdovienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Verslo integravimas į pamokas

Gegužės 9 dieną 8a klasėje (klasės vadovė J. Martinkienė) vyko netradicinė klasės valandėlė, kurioje dalyvavo Telšių bendruomenės verslo atstovas Remigijus Juška. Svečias dalijosi savo patirtimi apie verslo kūrimo ir plėtojimo galimybes bei savybes, kurios reikalingos verslininkui. Mokiniai susidomėję klausėsi svečio pasakojimo, diskutavo apie verslo plėtrą Telšių mieste.

Projekto koordinatorė Vaiva Dacienė

 

Puslapis 2 iš 18

Lankytojų skaitiklis