Respublikinis geografijos konkursas ADVENTUR

Vasario 3 dieną vyko respublikinis ADVENTUR geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkursas vyko nuotoliniu būdu. Klausimai buvo apie Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką.

Geografines žinias šiame konkurse išbandė ir mūsų mokyklos mokiniai. Dovydas Dužinskas (7a kl.) tarp Telšių rajono mokyklų septintokų iškovojo 2 vietą, Jokūbas Daukšas (7a kl.) rajone užėmė 3 vietą. Geras geografines žinias parodė ir šeštokai Kotryna Kazlauskaitė (6b kl.), Matas Kulevičius (6b kl.), Elijus Bagužas (6b kl.).

Vaikams labai patiko konkurso užduotys, jos paskatino dar labiau domėtis geografija.

Geografijos mokytoja L. Baltrukonienė

 

Tarptautinis projektas Erasmus+ „Mažais žingsneliais į didįjį meną“

Pradinių klasių mokiniai, vadovaujami savo mokytojų, aktyviai įsijungė į Erasmus+ „Mažais žingsneliais į didįjį meną" veiklas. Vasario mėnesį I–III grupės nagrinėjo visų į projektą įsitraukusių partnerių dailininkų darbus, t. y. M. K. Čiurlionio, Latvijos madų dailininkės tapytojos Elitos Patmalniece, Belgijos dailininko siurrealisto Renė Magrito, Katalonijos dailininko Antoni Gaudi. IV grupės mokiniai piešia patys pagal pasirinktus minėtus dailininkus. 

Projekto koordinatorė Danutė Raudienė

 

Protmūšis „Ką žinau apie Valentino dieną?“

Kas buvo Šv. Valentinas? Ką jis, be įsimylėjėlių, dar globojo? Koks rašytojas padėjo Valentino dienai išpopuliarėti? Kokia yra pati fantastiškiausia meilės dovana pasaulyje? Kokios profesijos atstovai gauna daugiausia sveikinimų Valentino dienos proga? Kas vyksta organizme, kai žmogus įsimyli?

Į šiuos ir dar daugiau klausimų, susijusių su Šv. Valentino diena, turėjo atsakyti 23 mūsų mokyklos mokiniai, dalyvavę vasario 12 dieną, penktadienį, vykusiame 5-8 klasių mokinių protmūšyje ,,Ką žinau apie Valentino dieną?“. Nuotoliniu būdu vykusio renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis istorija ir literatūra. „Teams“ platformos komandoje „Valentino dienos protmūšis“ susirinkę  dalyviai atsakymus turėjo pateikti programėlėje „Quizizz“.

Tiksliausiai į klausimus atsakinėjo ir protmūšio nugalėtoju tapo 5a klasės mokinys Tonis Kučinskis. 8b klasės mokinė Samanta Abromavičiūtė užėmė 2 vietą. O 3 vietos laimėtoja tapo 5a klasės mokinė Gabija Daunytė.

Mokytojos K.Bagužienė ir J.Šliažienė

 

 

Vasario 16-tosios minėjimas Atžalyno progimnazijoje (2021-02-16)

 
 

Virtualus Telšių ,,Atžalyno'' progimnazijos Užgavėnių (2021) judesys!

 
 
 

padeka kalnenai

 

Konferencija „Atmintis gyva, nes liudija“

Šiemet minime Laisvės gynėjų dienos 30-metį. Dėl karantino šios tautai svarbios dienos minėjimo renginiai buvo virtualūs. Mūsų mokyklos socialiniai partneriai iš Mažeikių Kalnėnų progimnazijos organizavo virtualią respublikinę mokinių konferenciją „Atmintis gyva, nes liudija“. Joje pranešimus, susijusius su Sausio 13-osios įvykiais ir jų atminimu, skaitė mokiniai iš Mažeikių, Šiaulių, Kretingos, Telšių rajonų. Konferencijoje Telšiams atstovavo mūsų progimnazijos 8c klasės mokinė Patricija Girkontaitė. Ji skaitė pranešimą „Laisvės gynėjų dienos minėjimas Telšių rajono ugdymo įstaigose“.

Konferencijos dalyviai ne tik tobulino iškalbos įgūdžius, bet ir išgirdo daug įdomių bendraamžių pranešimų apie 1991 metų Sausio 13-osios įvykiuose pasižymėjusias ir Lietuvai nusipelniusias asmenybes, šių įvykių atminimą įamžinančius kultūros paminklus, kūrybinius projektus.

Tokie renginiai skatina mokinius ne tik domėtis savo šalies istorija, garbinga jos praeitimi, bet ir atlikti tiriamąją veiklą, dalintis gerąja patirtimi.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Danguolė Eirošienė

 

Puslapis 4 iš 10

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis