Kaziuko mugė

„Atžalyno“ progimnazija kiekvienais metais organizuoja Kaziuko mugę. Ir šiemet nuo vasario vidurio mokyklos bendruomenė, paraginta progimnazijos direktoriaus, jai ruošėsi. Ypač mugės laukė pradinukai ir penktokai. 

Kovo 5-osios rytą skambant liaudiškai muzikai su pilnais krepšiais įvairiausių gėrybių į mokyklą rinkosi jaunieji „verslininkai“. Mugės kviesliai nuotaikingai žemaitiškai visus kvietė į aktų salę. Po 4 pamokų prasidėjo pats linksmumas. Prekystaliai lūžo nuo kepinių, kitų saldumynų. Buvo galima nusipirkti naminio sūrio, medaus. Ponioms ir merginoms akys raibo nuo gražiausių papuošalų. Smagu buvo pirkti dailius mokinių ir jų šeimos narių rankdarbius. Šventė buvo nuotaikinga. Dar kartą įsitikinome, kad žemaičiai moka švęsti ir puoselėja liaudies tradicijas.

Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė 

 

Rajoninė mokinių technologijų olimpiada 2020 „MINIATIŪRA 20x20“

Vasario 28 dieną „Atžalyno“ progimnazijoje vyko rajoninė mokinių technologijų olimpiada 2020 „MINIATIŪRA 20x20“. Joje dalyvavo 45 mokiniai keturiose amžiaus grupėse tekstilės, konstrukcinių medžiagų ir mitybos srityse.
Olimpiadoje savo jėgas išbandė mūsų progimnazijos penktokės Kotryna Kazlauskaitė ir Sofija Slavinskytė, šeštokės Gabija Jonauskytė ir Justina Budginaitė, septintokai Austėja Mileikytė, Ugnė Prušinskytė, Eimantas Kekys ir Ema Vainoriūtė bei 8a klasės mokinė Julija Mažonaitė. Austėja ir Julija olimpiadoje pelnė garbingas antrąsias vietas. Vertinimo komisiją sužavėjo mergaičių namų darbai, Austėjos iškeptas gardus pyragas ir olimpiados metu per tris valandas Julijos atliktas tekstilės darbas. Sveikiname nugalėtojas ir jų technologijų mokytoją metodininkę Jadvygą Martinkienę!

„Bendraminčiai“

 

Nacionalinis diktantas

Vasario 28 dieną jau tryliktą kartą respublikoje buvo organizuotas Nacionalinis diktantas, kurį rašė ir 20 mūsų progimnazijos mokinių bei 7c klasės mokinio Jokūbo Beržinio mama Jūratė Beržinienė. 

Diktorius Marijus Žiedas diktavo Birutės Jonuškaitės tekstą „Milinė“, kuris apjungia lietuvių kalbos grožį ir daugiasluoksnę sostinės Vilniaus ir kartu visos Lietuvos istoriją. Dėkojame Nacionalinio diktanto dalyviams už parodytą meilę ir pagarbą lietuvių tautai ir kalbai.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė 

 

Akcija „Tapk knygnešiu,  padovanok knygą“

Kovo 16-oji Lietuvoje minima kaip KNYGNEŠIO DIENA. Šią dieną pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas, kai po 1863 metų sukilimo Rusijos imperijos valdžia uždraudė leisti ir platinti knygas lietuvių kalba.

Lietuviai šiam reikalavimui priešinosi. Lietuviškos knygos ir laikraščiai ėjo iš rankų į rankas. Milžinišką darbą atliko draudžiamų spaudinių platintojai – KNYGNEŠIAI.

Minint Knygnešio dieną, progimnazijos bibliotekininkė A. Vaičiulienė ir klasių vadovų metodinė grupė kviečia prisijungti visus bendruomenės narius ir progimnazijos bibliotekai padovanoti knygų.

 

Rekomendacijos esant Korona viruso protrūkiui Lietuvoje

Paspaudę, žemiau esančias nuorodas, galite parsisiųsti su Korona virusu susijusią medžiagą:

Rekomendacijos esant Korona viruso protrūkiui Lietuvoje

Kaip plauti rankas

Kaip sumažinti pavojų

Nuoroda į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateiktą informaciją čia

 

Robotikos akademija

Tik grįžus po atostogų, pradinukus pasitiko Robotikos akademija. Dalyvavome edukaciniame robotikos užsiėmime „Nuo ikro iki varlės“. 

Vaikai buvo supažindinami su varlės augimo procesu ir patys pabandė iš lego detalių konstruoti buožgalvį, jį užprogramuoti ir paleisti. Buvo smagu išgirsti, kaip robotukas-buožgalvis ne tik judėjo, bet ir skleidė garsus.

Dėkojame Robotikos akademijos mokytojoms iš Plungės už žaismingą užsiėmimą ir naujas patirtis.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Irma Klaišytė

 

Sočios Užgavėnės ir beglobiams gyvūnėliams

Per Užgavėnes septintokai progimnazijoje organizavo dosnumo akciją „Sočios Užgavėnės visiems“. Prikepę gardžių blynų ir vaflių per pertraukas mokyklos fojė juos pardavinėjo ir už gautas lėšas nupirkę beglobiams gyvūnėliams maisto apsilankė „Telšių uodegėlėje“. Mokiniai suvokė ir pajautė, kaip smagu yra dalintis.

„Bendraminčiai“

 

Dailės darbų paroda bibliotekoje

Šią ir kitą savaitę progimnazijos bibliotekoje veiks technologijų mokytojos metodininkės Jadvygos Martinkienės paruošta dailės darbų paroda. Joje eksponuojami mūsų progimnazijos mokinių –parodos-konkurso „Meškos pėdsakais Žemaitijoje“ dalyvių, ir 8a klasės mokinių grafikos darbai. Kviečiame apsilankyti!

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

Puslapis 4 iš 14

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis
khantry design

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis