Žemaitijos matematikų konkursas

Balandžio 7 dieną geriausi mūsų mokyklos matematikai, vadovaujami mokytojų Stanislavos Norkuvienės, Rasos Žutautienės, Angelinos Streckienės, vyko į Salantus dalyvauti Alfonso Ivanausko komandiniame matematikos uždavinių sprendimo konkurse. Jame iš viso dalyvavo 37 komandos iš įvairių Žemaitijos mokyklų. 3–4 kl. komandą lydėjo sėkmė – laimėta garbinga III vieta, kitos dvi komandos (5–6 kl., 7–8 kl.) pasiekė taip pat gerų rezultatų. Šaškių konkurse I vietą iškovojo 5a kl. mokinys Dovydas Sukauskas, II vietą – 7b kl. mokinė Andrėja Navickaitė.

Dalyvavome pirmą kartą, dėkingi Salantų gimnazijai už puikiai organizuotą renginį.

Mokinių ir mokytojų vardu matematikos mokytoja metodininkė Rasa Žutautienė

 

Konkursas „Žodžiai į širdį“

„Ne žemės derlumu, ne drabužių išskirtinumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių stiprumu garsėja tautos, daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą“. M. Daukša

2023 m. balandžio 6 d. Telšių ,,Atžalyno" progimnazijoje įvyko respublikinio specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių nuotolinio viešojo skaitymo konkurso „Žodžiai į širdį", skirto tėvynei Lietuvai peržiūra. Tai tradiciniu tapęs konkursas, kuriame norą dalyvauti pareiškė 31 švietimo įstaiga iš visos Lietuvos. 

Mūsų progimnazijai atstovavo 9 mokiniai: Mantvydas, Kajus, Jorintas, Eglė, Kostas, Benas, Klaudijus, Gabija, Greta. Kūrinius skaitė net 76 skirtingų gebėjimų mokiniai, kurie dalyvaudami šiame konkurse patyrė sėkmę. Peržiūroje dalyvavusius mokinius progimnazijos direktorius Kęstutis apdovanojo padėkos raštais, o kitiems dalyviams išsiųsti elektroniniu paštu.

Konkurso „Žodžiai į širdį“ organizatoriai

 

Sėkmė rajoninėje technologijų olimpiadoje

Šiemet rajono technologijų olimpiadoje mūsų progimnazijos mokinės užėmė net tris prizines vietas. Pirmą vietą laimėjo Viltė Jociutė, 8b klasės mokinė, antrąją – Gabija Šarpnickytė iš 6a klasės ir trečiąją – Kotryna Kazlauskitė, 8b klasės mokinė. Sveikiname nugalėtojas ir jų mokytoją Jadvygą Martinkienę. Viltei linkime didžiausios sėkmės respublikinėje olimpiadoje, kuri vyks gegužės 12 dieną Klaipėdoje.

„Bendraminčiai“

 

Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 metų pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Lietuvoje šią dieną pradėta minėti nuo 1993 metų. Ši diena paminėta ir mūsų „Atžalyno“ progimnazijoje. 3a ir 3b klasių mokiniai  pradinukams sekė Hanso Christiano Anderseno pasakas „Nauji karaliaus drabužiai“, „Karalaitė ant žirnio“ ir „Imperatoriaus lakštingala“. Pradinių klasių mokiniai, išklausę pasakas, jas iliustravo. 3a ir 3b klasės mokiniai vyko į Žarėnų bei Naujamiesčio skyrius. Mažieji klausytojai susidomėję klausėsi sekamų pasakų, spalvingai piešė pasakų veikėjus. 

Skaitovai už garsinius ir improvizuotus skaitymus apdovanoti padėkos raštais. Naujamiesčio skyriaus mokiniams atžalyniečiai padovanojo po knygos skirtuką, o skaitovai buvo vaišinami saldainiais. Surengta pasakų iliustracijų paroda. Bibliotekoje galima pavartyti Hanso Christiano Anderseno pasakų knygas bei susipažinti su pasakininko biografija. Mokinius paruošė ir garsinius skaitymus organizavo pradinių klasių metodininkės I. Klaišytė, I. Bugelienė ir bibliotekininkė A. Vaičiulienė.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė
 

Sveikiname!

Sveikiname Beną Gribauską, 8b klasės mokinį, rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje užėmusį garbingą antrą vietą. Beno anglų kalbos mokytoja Gintarė Purauskienė.

„Bendraminčiai“

 

Respublikinis haiku konkursas

Siekdama kūrybiškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją, Radviliškio viešoji biblioteka paskelbė haiku konkursą „Mano Lietuva“. Šiam konkursui savo darbus pateikė 54 dalyviai iš Jonavos, Kauno, Kėdainių, Kelmės, Plungės, Šalčininkų, Šiaulių, Telšių, Trakų ir Radviliškio. Iš viso buvo gauta 170 konkursinių darbų.

Džiugu, kad jame šauniai pasirodė mūsų mokyklos aštuntokai Samanta Bumblauskytė, Viltė Jociutė ir Elijus Bagužas. Šie mokiniai apdovanoti organizatorių padėkos raštais, o jų sukurti haiku pateko tarp geriausių. Geriausi konkurso darbai yra sudėti į e. leidinį ir paviešinti Radviliškio viešosios bibliotekos elektroninėje erdvėje – https://issuu.com/kvedjola/docs/mano_lietuva.pptx?fbclid=IwAR3qRYgGVzdXf3aFrbJetlbKKnr9fETyhruOff1NfYMHTz3E6H23xYAmNmg

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė

 

Nuotolinė pamoka ,,Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!”

Kovo 30 – 31 dienomis nuotoliniu būdu vyko įdomioji pamoka ,,Mažiau – tvariau! Arčiau - sveikiau!” Ją paruošė VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Pamokoje dalyvavo 3b ir 4b klasių mokiniai, kurie įgijo naujų žinių apie tvarumą. Jie išgirdo pasakojimą apie sveiką gyvenseną ir kaip ji gali padėti gyventi atsakingiau bei įdomiau. Tvarumo pamokoje mokinukus lydėjo gerai visiems pažįstami herojai, jie netgi pakvietė kartu pasimankštinti.

 Biomedicinos mokslų daktarė ir mitybos specialistė Sandrija Čepkauskienė paaiškino, kodėl svarbu pavalgyti pusryčius. Ūkininkė Rasa Griežė pakvietė į savo šiltnamį. Ji paaiškino, kuo gi ekologinis ūkis skiriasi nuo paprasto, supažindino su įvairiausiomis naudingųjų salotų rūšimis. Mokiniai aplankė ir ūkininką Arną Kvedarą, kuris savo ūkyje augina mūsų visų pamėgtas daržoves – morkas, kopūstus, burokėlius. Ūkininkas Valdas ne tik parodė bei pamokė kaip pamelžti karvutę, bet ir papasakojo, kas karvutėms atstoja šokoladą ir sausainius. Visų laukė labai smagi pažintis su Lietuvos olimpine čempione Austra Skujyte. Ji papasakojo apie sportininkų kasdienybę ir pakvietė mokinukus, pajudėti ir atlikti keletą pratimų.

Džiugu, kad tvariomis idėjomis besivadovaujančių žmonių Lietuvoje daugėja. Tvarus gyvenimas gali tapti įprastu.

3b klasės mokytoja Irena Bugelienė

 

 

Etnopopietė „Skrynios paslaptys – tautų margutis“

Kovo 29 – 30 dienomis 1a, 4b klasės mokiniai ir 5c klasės mokinė Gabija Gaudutytė kartu su pradinių klasių mokytojomis Aušra Gumuliauskiene, Stasele Norkuviene, technologijų mokytoja Jadvyga Martinkiene ir šokio mokytoja Dinara Daciene dalyvavo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje vykusioje etnopopietėje „Skrynios paslaptys – tautų margutis“. Vaikai šoko, dainavo, linksminosi, vaišinosi, rideno margučius, dalyvavo estafetėse. Džiaugiamės, kad vaikai turėjo galimybę susipažinti su lietuvių, indų, romų, graikų ir ukrainiečių tradicijomis, šokiais, kulinarija ir puikiai praleisti laiką.

Šokio mokytoja Dinara Dacienė

 

Puslapis 5 iš 15

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis