• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – rankos. Mūsų progimnazijoje naudodami šį simbolį  mokiniai puošė savo klasių duris rankų medžiais. Idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. 

Tądien pradinėse klasėse  buvo organizuojama diena be pamokų.  Pradinukai vykdė projektus „Tolerancijos medis“ ir „Draugystės boružėlė  vyresniam draugui“. Iš ryto veikla prasidėjo aktų salėje. Mokiniai  žiūrėjo skaidres apie toleranciją, aptarė, kodėl svarbu būti tolerantiškiems vieni kitiems, stebėjo ir vertino progimnazijos būrelio „Mados studija“ pasirodymą. Po to deklamavo eilėraščius apie tolerancijos svarbą vyresnių klasių mokiniams ir dovanojo savo rankomis kurtas boružėles.

Į šios dienos veiklas įsitraukė daug mokinių. Tikimės, kad visi suprato, kodėl reikia būti  tolerantiškiems  ir manome, kad teorines žinias pritaikys praktiškai, juk draugiškiems ir kantriems reikia būti kasdien.

„Bendraminčių“ būrelio narės Kornelija Noreikaitė, Kornelija Niuniavaitė, Gabija Jonauskytė

 

Lankytojų skaitiklis