• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis konkursas „Pažink Šventąjį raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija jau šeštus metus organizavo ir vykdė respublikinį konkursą – „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šventąjį Raštą. Šiame konkurse mūsų progimnazijos mokiniai dalyvauja kiekvienais metais. Mokinius ruošia direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė. Džiugu, kad kiekvienais metais mūsų progimnazijos „Gyvųjų paveikslų“ nuotraukos yra atrenkamos į finalą ir nominuojamos. Šiemet mokiniai analizavo  Šventojo Rašto ištraukas pagal pasirinktas vertybes ir sukūrė gyvuosius paveikslus „Laisvės pažadas“ bei „Pasitikiu ir lieku laisvėje“. Švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį vertybės apie laisvę, pasitikėjimą ir likimą laisvėje  yra labai aktualios, apie jas kalbama, analizuojama, aiškinamasi, kas yra tikroji laisvė, ką kalba apie laisvę Šv. Raštas. Šiandien svarbu yra išmokti pasitikint Dievu saugoti laisvę ir likti laisvėje.

Gegužės pabaigoje Vilniuje, Keistuolių teatre, įvyko konkurso lauretų apdovanojimas. Mūsų komanda pelnė nominaciją „Už nuoseklumą ir ištikimybę“. Lauretai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis, pavaišinti saldumynais. O Keistuolių teatro aktoriai parodė spektaklį „Boleslovas bambeklis“.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis