• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Motinos diena „Atžalyne“

Šiltą ir jaukų gegužės 3-iosios vakarą „Atžalyno“ progimnazija pražydo ne tik gėlių žiedais, bet ir vaikų šypsenomis, puikia nuotaika, nes tądien buvo minima Motinos diena. Mamas nuoširdžiai pasveikino, palaimino Katedros administratorius kanauninkas Vygintas Gudeliūnas.

Direktorius Vytautas Vaitkus ne tik sveikinimo žodį tarė, bet ir dainą padainavo. Skambant dainai mamos buvo pamalonintos tulpių žiedais. Kiekviena pradinukų klasė, vadovaujama savo mokytojų, paruošė numerį ir šventės dieną pradžiugino savo mamas. Mokiniai, lankantys šokio, choro, teatro, dizaino būrelius  taip pat dalyvavo programoje ir sveikino mamas. Šventę vainikavo visų programos dalyvių bendra daina „Rytas pas mamą“.

Saugokime ir branginkime šventines akimirkas, nes jos sušildo ir pradžiugina kiekvieną širdį.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis