„eTwinning“ projektas „e-DREAMING“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu

„Atžalyno“ progimnazijoje dalyvaujama įvairiuose projektuose, tarp jų – tarptautinis projektas eTwinning. Taip atsiveria galimybės internetinėje erdvėje bendrauti ir bendradarbiauti su mokyklų bendruomenėmis iš visos Europos. Tokiu būdu susipažįstama su kitomis šalimis, jų kultūra, jų ugdymo specifika, kaip ugdyti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką anglų kalbos pamokose. Todėl šiame projekte dalyvaujantys mokiniai gali mokytis tolerancijos kitų tautų atžvilgiu nepamirštant, savo tautiško identiteto.

Tarptautinis „eTwinning“ projektas „e-DREAMING“ (2018-03-2018-06), kuriame dalyvavo 7a klasės mokiniai ir mokytoja Kristina Bagužienė, buvo apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu!

Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams šis apdovanojimas – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Mokytoja Kristina Bagužienė