• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Progimnazijos šauliai minėjo Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo 30-metį

Rugsėjo 21-ąją Kelmėje susirinkę šauliai iš visos Lietuvos minėjo Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo 30-metį ir pagerbė Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjo Vlado Putvinskio-Pūtvio atminimą. Paminklo atidengimo iškilmėse dalyvavome ir mes, „Atžalyno“ šauliai. Susirinkusiuosius pasveikino Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Seimo narys Audronius Ažubalis, Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Koryzna. Vlado Putvinskio provaikaitis, paminklo sumanytojas Stasys Pūtvis pasidalino istorija apie ilgą šio projekto įgyvendinimo kelią, pasidžiaugė ir padėkojo dabartinei Lietuvos šaulių sąjungos vadovybei bei šauliams. 

Po paminklo atidengimo ceremonijos Kelmės krašto muziejaus kieme vyko šaulių sąskrydis, kuriame kiekvienas renginio dalyvis galėjo išmėginti šaulių parengtus sportinius žaidimus ir rungtis, improvizuotą kliūčių ruožą, apžiūrėti ginklų parodą.

„Atžalyno“ šaulėLiepa Bendoraitytė
 

Lankytojų skaitiklis