• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė gyvūnijos diena „Žvėrinčiuje“

Spalio 3 dieną progimnazijos būrelio „Gamtos bičiuliai“ nariai ir dar keletas 8a klasės mokinių su vadove V. Svotiene lankėsi VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ubiškės girininkijos „Žvėrinčiuje“, kur buvo minima Pasaulinė gyvūnijos diena. Visą pusdienį mokiniai dalyvavo įvairiausiose renginio veiklose.

Vos atvykę vaikai buvo pakviesti į stumbrininko namelį susipažinti su vietinėmis medžių rūšimis. Tai buvo galima padaryti, naudojantis interaktyviuoju stendu ir medine dėlione. Vėliau lydimi urėdijos ir Valstybinės veterinarijos tarnybos darbuotojų mokiniai aplankė kiekvieną „Žvėrinčiaus“ gyventoją. Susipažinome su gyvūnų atsiradimo „Žvėrinčiuje“ istorija, jų maitinimu ir priežiūra. Po to dalyvavome integruotoje fizinio ugdymo, biologijos, technologijų ir matematikos pamokoje – aktyviame komandiniame žaidime „Pažink gyvūnus“. Mūsų progimnazijos mokiniai užėmė trečią vietą.

Užsiėmimai baigėsi pasibuvimu prie laužo rudenio gamtoje ir vaišėmis, kurias organizavo VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninio padalinio gamtotvarkos specialistė Edita Lydienė. Skanavome net bandeles su cinamonu, pačių išsikeptas ant laužo.

Renginyje mokiniai pagilino žinias apie Lietuvoje augančius medžius ir gyvenančius gyvūnus, tobulino skaičiavimo ir technologijų įgūdžius, pabendravo tarpusavyje, išmėgino jėgas varžydamiesi, pasisėmė gerų emocijų.

Būrelio „Gamtos bičiuliai“ vadovė matematikos mokytoja V. Svotienė
 

Lankytojų skaitiklis