• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukų sveikatingumo dienos „Sportuokime linksmai“

Šiais mokslo metais „Atžalyno“ progimnazijoje skiriama daugiau dėmesio mokinių sveikatinimui. Nuo spalio 7 iki 11 dienos mokykloje buvo organizuojamos pradinukų sveikatingumo dienos. Po pirmos pamokos pradinių klasių mokytojos S. Norkuvienė ir D. Riškienė kartu su šeštokėmis Gabija Jonauskyte, Kornelija Niuniavaite ir Kornelija Noreikaite vedė judriąsias pertraukas, per kurias vaikai šoko. 

Per ilgąsias pertraukas pradinukai kasdien linksmai apibėgdavo mokyklą. Spalio 8 dieną Pradinukų alėjos fojė  buvo organizuota rudens gėrybių paroda, kuriai eksponatus ruošė vaikai kartu su tėveliais. Spalio 9 dieną surengta smagi akcija „Pasidalink obuoliu su draugu“, o spalio 10 dieną – akcija „Grauži morkytes – stiprini akytes“. Užsiėmimą su „zuikučiais“ vedė labai graži „morka“ – mama Rima Kazlauskaitė.

Sveikatingumo dienų renginiai – puikus paskatinimas mokiniams kasdien sportuoti ir sveikai maitintis.

„Bendraminčiai“
 

Lankytojų skaitiklis