• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konstitucijos egzaminas 2019

Spalio 3 dieną jau 13-tą kartą respublikoje buvo organizuota visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija – Konstitucijos egzaminas 2019. Joje dalyvavo 72 mūsų progimnazijos 6 – 8 klasių mokiniai. Jie turėjo raštu atsakyti į 30 klausimų apie šalies įstatymus ir politinę partijų veiklą. Parodyti teisines žinias geriausiai sekėsi Akvilei Sukauskaitei (8b kl.), Atėnei Silkauskaitei (8b kl.), Julijai Mažonaitei (8a kl.), Tautvydui Ališauskui (7b kl.), Kornelijai Noreikaitei (6b kl.), Urtei Mitkutei (6a kl.) ir Kiprui Kreičmanui (6a kl.).

Džiugu, kad „Atžalyno“ progimnazija kasmet įsijungia į tradicinę pilietiškumo akciją ir mokiniai parodo, kaip jiems yra svarbu išmanyti savo šalies įstatymus.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis