• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žemaičių diena progimnazijoje

2019-11-19 progimnazijoje buvo paskelbta Žemaičių diena, skirta Žemaitijos 800 metų jubiliejui. Visą dieną per pamokas ir pertraukas mokiniai ir mokytojai „rokavuos“ žemaitiškai. Ta proga buvo išleistas stendas „Žemaitėjės meta“. Iš pat ryto 5 – 8 klasių komandos susirungė protų mūšyje. 

Pirmąją vietą užėmė „Koskieliu“ komanda, antrą – „Spirgute“, trečiąją – „Žemaituka“, ketvirtą – „Zefyriuka“, o penktąją – „Telšių vaka“. Vėliau būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai visus 5 – 8 klasių mokinius pakvietė į koncertą, kuriame skambėjo žemaitiškos eilės ir dainos. Progimnazijos direktorius renginio metu padėkos raštais apdovanojo protų mūšio nugalėtojus ir literatūrinio konkurso „Gražiausias kūrinys apie Žemaitiją“ autorius. Rašytojo plunksną valdyti geriausiai sekėsi Gretai Steckytei (5a kl.), Vanesai Žutautaitei (5a kl.), Viltei Jociutei (5b kl.), Džiugui Kavaliauskui (5b kl.), Domui Simanauskui (7c kl.), Arnui Perminui (7c kl.), Uršulei Šapalaitei (7c kl.) ir Augustui Simanauskui (7c kl.). Dėkojame dalyviams ir mokytojams V. Nekrašienei, G. Vaitkaičiui, A. Daukantienei, A. Arlauskienei, skaityklos bibliotekininkei D. Krauzienei, organizavusiems gražų renginį.

„Bendraminčiai“ 

 

 

Lankytojų skaitiklis