• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė sveikinimosi diena

Lapkričio 21 dieną mūsų progimnazijos mokiniai minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną. Vos įėjus į mokyklą akis džiugino spalvingas raginimas sveikintis ir meniškas stendas su sveikinimosi žodžiais. 

Nuo ankstaus ryto skaityklos bibliotekininkė ir Vakarė Chromovaitė, 7b kl. mokinė, kartu su progimnazijos Mokinių taryba laukė visų bendruomenės narių. Kiekvieną mokinį, mokytoją, mamytę ar tėvelį jie pasitiko garsiu ir nuoširdžiu: „Labas rytas!“. Toks pasisveikinimas visus sušildė, paskatino nusišypsoti. B. Vėlavičiūtė, G. Šarpnickytė , V. Radžiūtė iš 3a klasės ir T. Staškevičiūtė iš 2c klasės netradiciškai pasveikino 5a, 4a, 4b, 3a ir 2c klasių mokinius. Jos deklamavo nuotaikingą montažą. 5a klasės mokiniai rašė mintis, kodėl verta sveikintis. Mokytojų kambaryje buvo padėtas aplankas klasių vadovams apie pasaulinę sveikinimosi dieną. Progimnazijos skaityklos stende buvo galima paskaityti apie rankos spaudimo etiketą.

Tą dieną įsitikinome, jog pasisveikinimas nieko nekainuoja, tik visiems teikia džiaugsmo.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis