• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis renginys „Mūsų kraštas margas kaip raštas“

Lapkričio 18 dieną jungtinė aštuntokų komanda (8a klasės mokiniai Julija Mažonaitė, Karolis Pocius, Benas Slavinskis ir 8b klasės mokinės Saida Stulpinaitė ir Akvilė Sukauskaitė), lydima progimnazijos direktoriaus Vytauto Vaitkaus, direktoriaus pavaduotojos Jadvygos Dapšienės bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų, dalyvavo respublikiniame protų mūšyje „Mūsų kraštas margas kaip raštas“ Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje.

Renginys buvo skirtas Žemaitijos metams paminėti. Mūsų progimnazijos komanda po gražaus žemaitiško prisistatymo rungėsi su Mažeikių Kalnėnų, Pavasario, Ventos progimnazijų ir Mažeikių M. Račkausko gimnazijos komandomis bei užėmė garbingą trečią vietą. Mokiniai parodė puikias Žemaitijos istorijos, geografijos, etnografijos, kalbos ir kulinarijos paveldo žinias, buvo greiti ir sumanūs. Po renginio mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti apžiūrėti Kalnėnų progimnazijos erdves, susipažinti su gražiomis šios mokyklos tradicijomis, padiskutuoti prie apvalaus stalo. Tikimės, kad užsimezgusi graži ir prasminga draugystė su mažeikiečiais tęsis dar ne vienerius metus.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis