• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninis skaitovų konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“

Lapkričio 25 d. Telšių rajono savivaldybės K.Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje įvyko rajono pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“. Konkurse dalyvavo geriausi skaitovai, laimėję savo mokyklose, jų buvo net 21. Pradinukai džiugino ir stebino savo kalbos raiška, sukurta emocija, inscenizacijomis.

Juk konkurso tikslas – ugdyti kūrybiškumą, skatinti domėtis knygomis, pažinti lietuvių poetus, rašytojus, atskleisti meninio žodžio grožį, skambumą. Komisijos nariai – režisierė L. Pocevičienė, renginių organizatorė A. Gintalienė, poetė E. Borusevičiutė-Šidlauskienė, studijos „Savi“ aktorius ir skaitovas Žemaitės gimnazijos dvyliktokas V. Daukantas – nuoširdžiai dėkojo dalyviams ir mokytojoms už gražią šventę ir meilę žodžiui. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 1 – 2 klasių amžiaus grupėje antrąją vietą užėmė 2a klasės mokinė Deimantė Andriuškaitė, kurios mokytoja Diana Riškienė. Deimantė deklamavo V. Palčinskaitės eilėraštį „Tuščiagalvis kopūstas“'. O 4a klasės mokinys Dovydas Stonkevičius (mokytoja Irma Klaišytė) skaitė J. Ivanauskaitės ištrauką iš knygos „Stebuklinga spanguolė“. Aiški tartis, kūrinio suvokimas ir raiška Dovydui pelnė pirmą vietą 3 – 4 klasių amžiaus grupėje. Sveikiname mūsų šauniuosius nugalėtojus Dovydą ir Deimantę ir linkime kūrybinės sėkmės ateityje.

4a klasės mokytoja Irma Klaišytė

 

Lankytojų skaitiklis