• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Išvyka į Telšių rajono senelių globos namus

Jau ne vienerius metus tęsiasi graži būrelio „Piliečio žadintuvas“ draugystė su Telšių rajono senelių globos namų gyventojais. 

Lapkričio mėnesį, paruošę programą, kartu su būrelio vadove Vytauta Nekrašiene ir progimnazijos soc. pedagoge Laima Kuzminskyte tradiciškai nuvykome pas senelius pabendrauti, pradžiuginti juos eilėraščiais, dainomis, žaidimais. Seneliai labai džiaugėsi mūsų vizitu. Tai galėjome suprasti iš jų šviečiančių veidų. Senelė Zosė buvo kone linksmiausia programos dalyvė. Ji po mūsų pasirodymų atsistojusi pasakojo linksmus savo praeities nutikimus. Mes labai džiaugiamės, kad galime suteiki džiaugsmo tiems, kuriems labiausiai jo trūksta.

Brigita Sankauskaitė, „Piliečio žadintuvo“ narė
 

Lankytojų skaitiklis