• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Trapumas mūs dienų!

Rimty Advento
Ramu taip širdžiai,
Taip jauku...
Laikai gerumą širdyje,
Tarytum duoną rankoj.

                         Vida Papaurėlienė

Lapkričio 28-osios vakarą mūsų progimnazijoje vyko jau tradicija tapusi Adventinių vainikų pynimo vakaronė.  

Kaip ir kasmet renginyje dalyvavo ne tik mokytojai ir mokiniai, bet ir tėveliai. Jaukumą kūrė skambanti svajinga muzika, ekrane besikeičiančios skaidrės. Progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus renginio dalyvius vaišino arbata ir sausainiais. Visi kartu jaukioje bendrystėje mes pynėme vainikus ir nešėmės į namus, klases, papuošėme mokyklą. Po to prie progimnazijos fojė stovinčios mokytojų ir mokinių pagamintos prakartėlės pasiklausius giesmių, eilėraščių, švelnios smuiko muzikos, šventinio pavaduotojos Jadvygos Dapšienės žodžio, vyko vainikų šventinimo ceremonija. Progimnazijos globėjas kanauninkas Vygintas Gudeliūnas visus pasveikino su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Mokinių tarybos narės Brigita ir Atėnė paskelbė Gerumo akciją, paskatindamos savo gerumą įprasminti paaukojant vargstantiems.

„Atžalyno“ progimnazijos bendruomenėje prasidėjo šviesus stebuklo laukimo metas.

 „Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis