• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Rokoukemies ėr korkem žemaitėška“

Gruodžio 5 dieną muziejuje „Alka“ vyko regioninis žemaitiškos kūrybos ir skaitymų konkursas „Rokoukemies ėr korkem žemaitėška“. Jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5b klasės mokiniai Čiuta Bernardas ir Labžintis Eventas bei 7c klasės mokinys Beržinis Jokūbas. Skaitymų konkurse ypač sekėsi Jokūbui Beržiniui, kuris užėmė 2-ą vietą. Mokinį konkursui ruošė mokytoja D. Eirošienė.

Visi skaitovai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti nauja knyga „Gīvs žemaitėšks žuodis“, kurią sudarė konkurso iniciatorė Rita Macijauskienė, o iliustravo buvusi mūsų mokyklos mokinė Urtė Videikaitė.

Malonu, kad yra tikrai nemažai jaunosios kartos atstovų, kurie puikiai moka pasakoti ir kurti gimtąja tarme.

Lietuvių kalbos mokytoja D. Eirošienė

 

Lankytojų skaitiklis