• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinės lietuvių kalbos pamokos

5a ir 5b klasėse vyko netradicinės kalbos ugdymo pamokos „Seniausias daiktas mūsų namuose“, kurias vedė mokytojos D. Eirošienė ir J. Šliažienė. Penktokai klausinėjo tėvelių, kokių senų daiktų galima rasti namuose, sužinojo, kam jie priklausė anksčiau, kaip buvo naudojami.
Paskui visą šią informaciją pristatė klasės draugams. Mokiniai pasakojo apie senovines maldaknyges, knygas, papuošalus, avalynę, pinigus, indus, nuotraukas, eglutės žaisliukus, spynas ir kitus daiktus. Atsinešė net senovinį lygintuvą, svarstykles, žibalinę lempą, šeimos relikvija tapusį savo giminės herbą. Visi turėjo galimybę apžiūrėti šiuos daiktus iš arti. Buvo tikrai daug puikių emocijų.

Tokios pamokos skatina mokinių domėjimąsi praeitimi. Pasakodami jie mokosi sklandžiai reikšti mintis, sudominti klausytojus.

Lietuvių kalbos mokytoja D. Eirošienė

 

Lankytojų skaitiklis