• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Adventinis rytmetys „Pabūkime kartu“

Gruodžio 11 dieną Telšių „Atžalyno" progimnazijos Ryškėnų skyriuje įvyko adventinis rytmetys „Pabūkime kartu". Rytmetį pradėjo muzikos mokytojo Gintaro Vaitkaičio vadovaujamas merginų vokalinis-estradinis ansamblis nuostabia giesme „Mes čia atėjome Tavęs pasveikinti“.
Ketvirtokai priminė, kas yra Adventas ir kokia jo reikšmė kiekvienam iš mūsų. Po to I – IV klasių mokiniai parodė mini kompoziciją „Kalėdinė pasaka". Mažieji papasakojo, kaip gyvulėliai tvartelyje saugojo nuo šalčio mažąjį kūdikėlį Jėzų. Daug šiltų žodžių ir gražių palinkėjimų ateinančių Šv. Kalėdų proga išsakė kunigas Vaidas Buivydas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė. Jaukioje mokyklėlėje pasklido kalėdinė dvasia.

Gabija Vilimavičiūtė, 4c kl. mokinė

 

 

Lankytojų skaitiklis