• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Pasidalinkime gerumu“

Adventas – tai nepaprastos dienos, tai laikas, pripildytas gerumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, atjautos, dalijimosi, vilties, tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu. Siekdama įprasminti tą laiką, Mokinių taryba direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės iniciatyva organizavo akciją „Pasidalinkime gerumu“.

Akcijos tikslas – padėti vargstantiems. Gerumo akcija buvo pristatyta progimnazijos bendruomenei Advento vainikų pynimo popietėje. Visą gruodžio mėnesį mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai aukojo dalelę savo dienpinigių, taip prisidėdami prie kilnaus tikslo. Į aukų dėžutę buvo surinkti 125 eurai, kurie buvo padovanoti Telšių vyskupijos valgyklai „Caritas“. Gruodžio 20 dieną Mokinių tarybos pirmininkė Brigita Sankauskaitė, pavaduotoja Atėnė Silkauskaitė ir narės Augustė Strazdauskaitė bei Samanta Miniotaitė, lydimos direktoriaus pavaduotojos Jadvygos Dapšienės, lankėsi „Carito“ valgykloje su aukomis ir dovanomis. Šventinę nuotaiką sukūrė mergaičių atliekamos giesmės. Buvo nuostabu žiūrėti į besidžiaugiančius ir laimingus žmones. Džiaugiamės, kad mums pavyko pasidalyti žmogišku gerumu, uždegti Kalėdų šviesos žiburėlį vargstančiųjų širdyse. Tegul tokios Kalėdos mums niekada nesibaigia.

Atėnė Silkauskaitė, mokinių tarybos narė

 

Lankytojų skaitiklis