• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Atmintis gyva, nes liudija

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Minėdama 29-ą jos sukaktį „Atžalyno“ bendruomenė 8 valandą uždegė žvakutes, prisijungdama prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai, vadovaujami istorijos mokytojos Vytautos Nekrašienės, mokinius ir mokytojus pakvietė į Laisvės gynėjų dienos minėjimą aktų salėje.

Skambėjo „Tautiška giesmė“, tylos minute buvo pagerbti žuvusieji. Mokiniai pasakojo apie Sausio 13-osios svarbą Lietuvai, deklamavo eilėraščius, buvo rodomi filmai apie Laisvės gynėjų dieną. Šios dienos minėjimai vyko ir skaitykloje bei klasėse. Pradinių klasių mokiniai piešė gėles ir papuošė vestibiulyje paruoštą sieną „Mūsų žiedai Tau, laisvės gynėjau!“ Vakare progimnazijos bendruomenė dalyvavo šventiniame mitinge Nepriklausomybės aikštėje. Esame dėkingi, kad šiandien mes laisvi.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis