• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Meškos pėdsakais Žemaitijoje“

Mūsų technologijų mokytojos metodininkės Jadvygos Martinkienės iniciatyva birželio – gruodžio mėnesiais Telšių rajono mokiniai dalyvavo kūrybiniame projekte „Meškos pėdsakais Žemaitijoje“. 

Projekto partnerė buvo Telšių rajono technologijų mokytojų metodinė taryba, veiklas finansavo Telšių rajono savivaldybė. Projektas organizuotas trimis etapais. Į pirmąjį etapą – kūrybinę stovyklą Kelmės rajone Užventyje – mokiniai buvo pakviesti birželio mėnesį. Iš gamtinių medžiagų vaikai, padedami mokytojų, pagamino šieno instaliacijas „Valdovų vartai“. Antras etapas – pamoka-varžytuvės „Kalk vinį“– vyko Telšių „Germanto“ progimnazijoje. Jį vedė „Germanto“ progimnazijos technologijų mokytojas metodininkas Audrius Kukauskas. Trečiasis etapas – tai Telšių rajono mokinių kūrybinių darbų parodos-konkurso organizavimas Telšių rajono savivaldybėje. Mūsų progimnazijos ketvirtokė Greta Martinkutė už sukurtą simegrafišką mešką buvo apdovanota I vietos diplomu 1 – 4 klasių amžiaus grupėje. Padėkos raštai ir dovanėlės buvo įteiktos ir Jokūbui Daciui (5b kl.), Gabijai Jonauskytei (6b kl.), Emilijai Eirošiūtei (7b kl.), Godai Nordelytei (7c kl.) ir Jokūbui Beržiniui (7c kl.). Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokytojams taip puikiai sekasi ugdyti jaunuosius talentus. Tegul sėkmė juos lydės ir kituose konkursuose.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis