• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Meninio skaitymo konkursai

Kiekvienais metais knygų mylėtojai renkasi į meninio žodžio šventes progimnazijoje ir rajone. Šiemet pirmasis moksleivių meninio konkurso etapas mokyklose vyko sausio 21 dieną. Jame dalyvavo 18 mūsų progimnazijos mokinių.

Net 6 iš jų (Emilija Metrikytė, 5b kl.; Matas Navikas, 5b kl.; Sofija Slavinskytė, 5b kl.; Kornelija Noreikaitė, 6b kl.; Julija Mažonaitė, 8a kl.; Brigita Sankauskaitė, 8b kl.) buvo pakviesti į antrąjį etapą, kuris vyko mūsų progimnazijoje sausio 22 dieną. Jame be mūsų progimnazistų, rungėsi „Džiugo“ gimnazijos, Luokės V. Kleivos gimnazijos ir Viešvėnų progimnazijos skaitovai. Tądien puikiai sekėsi Sofijai Slavinskytei (5b kl.), Julijai Mažonaitei (8a kl.) ir Brigitai Sankauskaitei (8b kl.) Sveikiname nugalėtojas ir linkime didelės sėkmės sausio 30 dieną vyksiančiame rajoniniame meninio skaitymo konkurse.

Lietuvių k. ir lit. mokytojų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis