• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinių klasių diena be pamokų „Sportas ir žaidimai“

Sausio 24 dieną progimnazijoje buvo organizuota pradinių klasių diena be pamokų „Sportas ir žaidimai“. 8 valandą pradinių klasių mokytojos ir 6b klasės mokinės Gabija Jonauskytė, Kornelija Noreikaitė ir Kornelija Niuniavaitė aktų salėje vedė smagius linijinius šokius. 

Po to mokiniai rinkosi į klases, kur žaidė savo atsineštus stalo žaidimus. Prieš tai kiekvienas mokinys pristatė savo žaidimą, supažindino draugus su jo taisyklėmis. Vaikams tai buvo nauja patirtis. Užsiėmimai vyko ir sporto salėje. Mokiniai rungtyniavo draugiškose kvadrato varžybose, įvairiose estafetėse. 1 – 2 klasių mokiniai išmoko po vieną liaudies žaidimą, užrašė to žaidimo taisykles ir jas iliustravo. Po renginio pradinių klasių mokytojos su mokiniais aptarė veiklas, dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi pasiekimais.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis