• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveikatos stiprinimo diena

Kiekvienais metais, pasibaigus I pusmečiui, „Atžalyno“ progimnazijoje vyksta Sveikatos stiprinimo diena. Ją organizuoja fizinio ugdymo mokytoja Loreta Jankauskienė, klasių vadovai ir dalykų mokytojai.

Tądien sporto salėje vyko konkursas „Taiklioji ranka“, jogos užsiėmimas (vedė jogos instruktorė Ž. Staponkienė) ir karatė užsiėmimas, kurį vedė Telšių sporto ir rekreacijos centro treneris A. Šiuša. Penktų klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Kristina Bagužiene ir Jūrate Šliažiene bei mokytoja Sonata Kazokevičiene stiprinti sveikatą nutarė Šiauliuose batutų parke, 6a klasės mokiniai, vadovaujami Gintaro Vaitkaičio, lankėsi Klaipėdos SKY PARKe, 6b klasės mokiniai su klasės vadove Maryte Beinoriene vyko į Telšių miesto sporto klubą „Vitaminas“, o 8b klasės mokiniai su klasės vadove Vytauta Nekrašiene į boulingo klubą „Portas“ Plungėje. Pailsėję, aktyviai pasportavę ir pasisėmę naujos energijos mokiniai pradėjo naują mokymosi etapą – II pusmetį.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis