• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Mes prisimename“

Sausio 27 dieną paminėta Holokausto aukų atminimo diena. Ji šiemet buvo siejama su 75-osiomis Aušvico (Osvencimo) mirties stovyklos išvadavimo metinėmis.

Suvokdamos holokausto – tragiško Lietuvos istorijos etapo – reikšmę, siekdamos pagerbti aukų atminimą ir ugdyti mūsų ir užsienio visuomenę, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Telšių rajono savivaldybė pakvietė dalyvauti Pasaulio žydų kongreso inicijuotoje pasaulinėje akcijoje „Mes prisimename“ („We remember“). Akcijos dalyviai sausio 27 dieną žydų žudynių ir užkasimo vietose aukų atminimui uždegė žvakutes ar pagal žydų tradicijas padėjo akmenį ir nusifotografavo su užrašu „Mes prisimename“ arba angliškai „We remember“. „Atžalyno“ progimnazijos šauliai holokausto aukas pagerbė prie Telšių rajono Rainių kančios memorialo.

Daugiau apie akciją: https://weremember.worldjewishcongress.org/…

Šaulių būrelio vadovė Asta Daukantienė

 

Lankytojų skaitiklis