• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Telšių rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

Sausio 30 dieną Žemaičių muziejuje „Alka” vyko Telšių rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Jo tikslas – skatinti mokinius plačiau domėtis literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą, puoselėti meninio žodžio suvokimą.

Konkurse dalyvavo trys mūsų progimnazijos mokinės. Tai 5b klasės mokinė Sofija Slavinskytė ir aštuntokės Julija Mažonaitė bei Brigita Sankauskaitė. Jas konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jūratė Šliažienė.

Konkurso rezultatai 5 – 8 klasių mokinių grupėje puikūs: penktokė Sofija Slavinskytė užėmė 3-ąją, o 8a klasės mokinė Julija Mažonaitė iškovojo 1-ąją vietą. Ši mokinė vyks 2020 m. kovo 7 d. į Žemaitijos regiono etapą, kuriame atstovaus Telšių rajono mokiniams.

Džiugu, kad mūsų progimnaziją ir Telšius garsina tokios šaunios skaitovės!

Lietuvių k. ir lit. mokytojų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis